Whited00r 5.2.1 Kullanan iPhone 3G kullanıcıların Dikkatine !

Sponsorlu Bağlantılar

burakicyar

Üye
    Konu Sahibi
Whited00r 5.2.1 Kullanan iPhone 3G kullanıcıların Dikkatine !
Çoğu arkadaşımız whited00r'un kendi marketi olan 3store den uygulama indiremediği için böyle bir konu açmayı uygun gördüm. Yapmanız gerekenler çok basit, ilk önce bu konuya iPhone ile giriniz. Daha sonra bu link i kopyalayınız : Kopyaladıktan sonra yapmanız gerekenleri video ile anlatacağım.

[video=youtube;wYx3gqC3_JM]http://www.youtube.com/watch?v=wYx3gqC3_JM&feature=youtu.be[/video]

Anlamayanlar için :

1. Adım : Ana menüden AppMarket'e giriniz.

2.Adım : Ekranı sağa kaydırarak 3Store'yi açınız.

3.Adım : Alttaki sekmelerden Settings'e geliniz.

4.Adım : Home URL'ye tıklayarak daha önce paylaştığım link'i kopyalayarak buraya yapıştırınız.

5.Adım : Telefonu yeniden başlatarak istediğiniz uygulamayı indirebilirsinz.

fbeee

Üye
böyle bi konu lazımdı teşekkürler
keşke dün açaydın ya :) bidaha 4.2.1 e döndm ya bundan whatsap çalşyr mu acep bnm 4.2.1 de çalşyr bunda çalşyrsa dönem buna

burakicyar

Üye
    Konu Sahibi
Evet çalışıyor.

fbeee

Üye
çok teşekkür ederim kardeşim oldu

- - - Eklendi - - -

ya bişey daha sorucam uygulama indirince install a basıyorsunya plasa vait çıkıyor ona ok demek için hep yukarı mı çıkcaz yoksa inmiyor uygulama

burakicyar

Üye
    Konu Sahibi
'ok' deyince downloads kısmında indirmeye başlıyor.

rapman

rapman

Üye
hey gidi bee eski telefonum :)

zoroix5959

Üye
Burak kardesimsoylediklerini aynen yaptım fakat appmarketten atiyo beni whitedooru tekrardan kurdum 1gun önce yapmam gereken bişeyler mı var daha suan cihaz tertemiz :s nedir eksik olan ? Burak kardes browsede urlnin uzerinde installous gibi bisey yazıyor ve bı gelişme yok ????? :s

fbeee

Üye
demek istediğim o değil mesela sayfada aşağıya iniyorsunya uygulamayı gördük install dedk o plase wait yazan tee en başta bidaha en başa gidiyorum onu soruyorum bi çözümü yok heralde onun

burakicyar

Üye
    Konu Sahibi
Onun bir çözümü yok bende öyle kullanıyorum.

fbeee

Üye
neyse yapcak bişey yok ozaman bide boyutu yüksek oyunlar olsa real racing street fighter benzeri benm 2g de vardı zamannda tüh :D

Chechen04

Üye
Onun bir çözümü yok bende öyle kullanıyorum.

Ya dostum bugün telefonumu telefoncudan aldım jail breakmi ne yaptı adamlar şuan benim iphone 3G de appstorede birtek appstore birde time machine var. Verdiğin link zaten bende otomatik olarak geliyor ama benim sıkıntım şu. Appstorede var olan en basitinden doviz.com uygulamasını aratıyorum bulmuyor. Bu timemachine appstoredeki bütün programları görür dedi adam bugün bana acaba benimi yedi kendisi? Yerli hiçbir yazılım yok bunda buna bir çözüm yokmu?

burakicyar

Üye
    Konu Sahibi
time machine de whited00r hangi uygulamaları koyduysa onlar vardır, appstore de ki her uygulama mevcut değil.

• Beğen
Tepkiler: Chechen04

Chechen04

Üye
time machine de whited00r hangi uygulamaları koyduysa onlar vardır, appstore de ki her uygulama mevcut değil.

e peki bu whatsapp olayına ne diyorsun? indirdim time machineden ancak sahip olduğunuz sürüm çok eski lütfen app storeden son sürüm yükleyin diyor. Onudamı kullanamıcaz?

burakicyar

Üye
    Konu Sahibi
e peki bu whatsapp olayına ne diyorsun? indirdim time machineden ancak sahip olduğunuz sürüm çok eski lütfen app storeden son sürüm yükleyin diyor. Onudamı kullanamıcaz?

bunu dene

Üst Alt