WhatsApp'ın sonumu geliyor !

• 16 Mart 2013
  • 2412 Okunma
  • 59 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Apple'ın mesajlaşmak için çıkardığı yeni uygulaması whatsappa rakip olmaya hazırlanıyor gibi. İphone, İpad, İpod Touch ve Androidli cihazlarda kullanılan bu mesajlaşma whatsappı geride bırakmaya hazırlanıyor.

< Resmi açmak için tıklayın >

Dünyadaki en kalabalık uygulama olmasına kesin gözüyle bakılan bu uygulama, sadece mesajlaşma ile sınırlı değil.

RESİM BİLE ÇİZEBİLİRSİNİZ

Bu yeni uygulamayla mesajlaşmanın yanı sıra anında fotoğraf çekip gönderebilir, Youtube aracılığıyla videoları, İtunes ile şarkıları paylaşabilir hatta yeteneğinizi konuşturup resim bile çizebilirsiniz.

FACEBOOK DA ORADA

MessageMe ile, Facebook üzerinden oturum açabilir, arkadaş listenizdekileri yeni uygulamaya davet edebilirsiniz. Karşınızdakine mesaj yollamak istediğinizde video, şarkı, fotoğraf ve resim gibi anahtarlar arasından hızlı bir tercih yapabilirsiniz.

ÜCRETLİ Mİ?

MessageMe, Facebook Messenger, WhatsApp, Japonya'da Line, Güney Kore'de Kakaotalk ve Çin'de Wechat gibi birçok küresel rakiple karşı karşıya. Bu yarışı kim kazanır bilinmez ama ücretsiz olan bu uygulamaya ilgi şimdiden çok büyük.

Yazan: Mad EagLe
  2. Bilmem ama whatsapp çok fazla platformda var. Video resim ve müzigi direk kendi üzerinden paylaşabilirsin. Eee daha ne olsun? Apple sadece apple olduğu için kullananlar olacaktır.

akula bunu beğendi.
  3. MessageMe nokia için yok mu :/

4. çok güzel bi servis tavsiye ederim

5. Denedim gordum iyi ama baya gelismesi lazim

6. Cok guzel tavsıye ederım uretıcı apple

7. 2 ay içinde androidede cıkar :D

8. Geldiginde kullanın guzel tavsıye ederim

9. Uyygulamanın adı ne yahu ? :D:ah

10. Baya beğendim ben de

11. MessageMe adı bu

- - - Eklendi - - -

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.keshubh.messageme&hl=tr andıroid için burdan indirebılırsınız

12. Android içinde var gerçekten güzel bir program bence ama biraz kullanıcıya ihtiyacı var

13. Whatsapp dan daha guzell bu

14. yok la whatsapp bi klasiktir facedekiler 10 tane message me 1 tane whatsapp etmez demeye başladılar

15. İlerde gorursunuz apple suan 2 bın indirme yaptıldı 2 bınde andıroid de indirildiyakında wp gelır

16. pin olayı saçma numarası olan kişilerden bide pin mi istiycem facede pin aramaktan yoruldum valla

17. Cok kolay eklemek için

18. Whatsapp'ı geçemez. Whatsapp Symbian için bile var :ehe

19. Gecemez dıye bırsey yok bu bır rakıp işi

20. Wechat de kücümsenemez ama çinde popüler sadece videolu chat çok iyi ve mesela sıkıldınız sallıyosunuz telefonu aynı anda sallayanlarla tanisma imkanınız oluyor.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 03:44