WhatsApp'ın sonumu geliyor !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
phasan

phasan

Üye
[ENGİN];5907578' Alıntı:

Hayır Whatsapp :)

- - - Eklendi - - -

WhatsApp yıllık ücretlendirme yapacak
İosta parasız ındırılır whatsapp

PriZm

PriZm

Üye
Whatsapp'ın zaten yıllık ücretlendirmasi var?

mcnpl4

mcnpl4

Üye
whatsapp ücretsizdi operatorler nasil goz yumuyor. operatore para verecek kadar geliri var mi whatsappin?

pRime.

pRime.

Üye
eski köye yeni adet gelmesi gibi.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
operatr üzerinden bi iş olmadığı için olma ihtimali?

internet kullaniyor ve ucret gitmiyodu

- - - Eklendi - - -

baska bi uygulama kullansan internet ucreti gidiyor

- - - Eklendi - - -

sms kullanimini da buyuk olcude azaltiyor ayrica

ka_za

ka_za

Üye
paketin yoksa gider yoksa wifi kullancan

Hayır gitmez eger diger uygulamalarin arka plan datasi kapaliysa gitmiyor. Mesela ben sırf whatsapp icin - 8 im 3 aydır kullanıyorum gidecek bir tlm yok

mcnpl4

mcnpl4

Üye
internet paketim yoktu ayrica. simdi farklı olabilir ama suan icin bi bilgim yok

- - - Eklendi - - -

Hayır gitmez eger diger uygulamalarin arka plan datasi kapaliysa gitmiyor. Mesela ben sırf whatsapp icin - 8 im 3 aydır kullanıyorum gidecek bir tlm yok

ben de onu merak ettim sms kullanma ihtiyaci kalmiyor ucret gitmiyor operatorler buyuk zarar ugramaz mi aylik 10 tl bi sms paketi whatsapp ücretsiz simdi de yillik küçük bi rakam

ka_za

ka_za

Üye
internet paketim yoktu ayrica. simdi farklı olabilir ama suan icin bi bilgim yok

- - - Eklendi - - -

ben de onu merak ettim sms kullanma ihtiyaci kalmiyor ucret gitmiyor operatorler buyuk zarar ugramaz mi aylik 10 tl bi sms paketi whatsapo ücretsiz simdi de yillik küçük bi rakam

Sadece onlada sınırlı degil. Ben ayda 20-30 tl yuklerdim sms internet paketi yapmak icin. Telefonun mobil verisini acmam lazim whatsapp icin baska uygulamalar konturumu götürüyor. Bende kontur yuklemeyide bıraktım. Benim gibi baya arkadasim var sırf whatsapp icin tl yuklemeyen. Zararı sadece sms de degil

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Sadece onlada sınırlı degil. Ben ayda 20-30 tl yuklerdim sms internet paketi yapmak icin. Telefonun mobil verisini acmam lazim whatsapp icin baska uygulamalar konturumu götürüyor. Bende kontur yuklemeyide bıraktım. Benim gibi baya arkadasim var sırf whatsapp icin tl yuklemeyen. Zararı sadece sms de degil

wap ayarlari yapili olmayinca normal bi uygulama gibi kontor harciyor. arkadasima yukletmistim yazik yeni yukledigi on tlsi bi gunde gitmisti benim yuzumden:sirit:

ka_za

ka_za

Üye
wap ayarlari yapili olmayinca normal bi uygulama gibi kontor harciyor. arkadasima yukletmistim yazik yeni yukledigi on tlsi bi gunde gitmisti benim yuzumden:sirit:

Başka uygulamalarda götürüyor mobil veri acik olunca onu nasil engellicez bilmiyorum. Whatsapp okadarda götürmez herlade 1 haftada max 2-3 mb gidiyor çünkü

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
indirip deneyeceğim ama whatsapp gibi yayılması için tüm telefonlar çıkması lazım sadece android ve ios ile yürümez

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
bugün wp mağazada yerini almışs whatsapp nokianin sayfasında söylemişlerdi :hmmm

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Başka uygulamalarda götürüyor mobil veri acik olunca onu nasil engellicez bilmiyorum. Whatsapp okadarda götürmez herlade 1 haftada max 2-3 mb gidiyor çünkü

5800di. sadece girdigi uygulama kullaniyo olmasi lazim android gibi arka planda calismiyo onlarda. ama ne kadar kullaniyor hic hatırlamıyorum . message me de boyle ücretsiz mi yoksa internet paketi gerekecek mi?

tapatalk

tapatalk

Üye
senk vb. isleri kapatcan veri kullanimi icin

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt