WhatsApp'ın sonumu geliyor !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
WhatsApp'ın sonumu geliyor !
Apple'ın mesajlaşmak için çıkardığı yeni uygulaması whatsappa rakip olmaya hazırlanıyor gibi. İphone, İpad, İpod Touch ve Androidli cihazlarda kullanılan bu mesajlaşma whatsappı geride bırakmaya hazırlanıyor.

Dünyadaki en kalabalık uygulama olmasına kesin gözüyle bakılan bu uygulama, sadece mesajlaşma ile sınırlı değil.

RESİM BİLE ÇİZEBİLİRSİNİZ

Bu yeni uygulamayla mesajlaşmanın yanı sıra anında fotoğraf çekip gönderebilir, Youtube aracılığıyla videoları, İtunes ile şarkıları paylaşabilir hatta yeteneğinizi konuşturup resim bile çizebilirsiniz.

FACEBOOK DA ORADA

MessageMe ile, Facebook üzerinden oturum açabilir, arkadaş listenizdekileri yeni uygulamaya davet edebilirsiniz. Karşınızdakine mesaj yollamak istediğinizde video, şarkı, fotoğraf ve resim gibi anahtarlar arasından hızlı bir tercih yapabilirsiniz.

ÜCRETLİ Mİ?

MessageMe, Facebook Messenger, WhatsApp, Japonya'da Line, Güney Kore'de Kakaotalk ve Çin'de Wechat gibi birçok küresel rakiple karşı karşıya. Bu yarışı kim kazanır bilinmez ama ücretsiz olan bu uygulamaya ilgi şimdiden çok büyük.

aleranol

aleranol

Üye
Bilmem ama whatsapp çok fazla platformda var. Video resim ve müzigi direk kendi üzerinden paylaşabilirsin. Eee daha ne olsun? Apple sadece apple olduğu için kullananlar olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: akula
semihguney

semihguney

Üye
MessageMe nokia için yok mu :/

tapatalk

tapatalk

Üye
çok güzel bi servis tavsiye ederim

esokmen

esokmen

Üye
Denedim gordum iyi ama baya gelismesi lazim

phasan

phasan

Üye
Cok guzel tavsıye ederım uretıcı apple

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
2 ay içinde androidede cıkar :D

MrExpert

MrExpert

Üye
Uyygulamanın adı ne yahu ? :D:ah

Türe

Türe

Üye
Baya beğendim ben de

phasan

phasan

Üye
Symbianize

Symbianize

Üye
Android içinde var gerçekten güzel bir program bence ama biraz kullanıcıya ihtiyacı var

phasan

phasan

Üye
yok la whatsapp bi klasiktir facedekiler 10 tane message me 1 tane whatsapp etmez demeye başladılar

İlerde gorursunuz apple suan 2 bın indirme yaptıldı 2 bınde andıroid de indirildiyakında wp gelır

tapatalk

tapatalk

Üye
İlerde gorursunuz apple suan 2 bın indirme yaptıldı 2 bınde andıroid de indirildiyakında wp gelır
pin olayı saçma numarası olan kişilerden bide pin mi istiycem facede pin aramaktan yoruldum valla

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Whatsapp'ı geçemez. Whatsapp Symbian için bile var :ehe

ka_za

ka_za

Üye
Wechat de kücümsenemez ama çinde popüler sadece videolu chat çok iyi ve mesela sıkıldınız sallıyosunuz telefonu aynı anda sallayanlarla tanisma imkanınız oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt