Uygulama Whatsapp Yedekleri

Sponsorlu Bağlantılar

Kanuni_1520

Kanuni_1520

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp Yedekleri
İyi akşamlar.

elimde 2014 whatsapp yedekleri var. O yıllarda telefon içindeki Whatsapp klasörünü kopyalamıştım PC'ye. Şimidi onu nasıl telefonda tekrar görebilirim?

Whatsapp'ı silip telefonun içine atıp Whatsapp'ı kuruyorum fakat yine'de görmüyor.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yedek Dediğin Nasıl Yedek? Buluta Attığı Gibi Bİşeymi Yoksa.Eski Sürümlerle Yeni Sürümler Tutmaz Baarsın

Kanuni_1520

Kanuni_1520

Üye
    Konu Sahibi
Yedek Dediğin Nasıl Yedek? Buluta Attığı Gibi Bİşeymi Yoksa.Eski Sürümlerle Yeni Sürümler Tutmaz Baarsın
2014 yılına ait bulutta ki yedek değil telefon hafızasındaki Whatsapp klasörünü doğrudan kopyalamıştım pcye. Geçen yıl başlarında açmıştım fakat şimdi açamıyorum nasıl yaptığımı da hatırlamıyorum.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
İyi akşamlar.

elimde 2014 whatsapp yedekleri var. O yıllarda telefon içindeki Whatsapp klasörünü kopyalamıştım PC'ye. Şimidi onu nasıl telefonda tekrar görebilirim?

Whatsapp'ı silip telefonun içine atıp Whatsapp'ı kuruyorum fakat yine'de görmüyor.
Alttaki yöntem ile geri yükleyebilirsiniz.
  1. Bir dosya yöneticisi indirin. Burada bazı seçenekler bulabilirsiniz: .
  2. Dosya Yöneticisinde sdcard/WhatsApp/Databases dosyasını bulun. Eğer verileriniz SD karta kaydedilmemişse, sdcard yerine dahili veya ana yedekleme dosyası görebilirsiniz.
  3. Geri yüklemek istediğiniz yedekleme dosyasının seçin ve msgstore-YYYY-MM-DD.1.db.crypt12 olan ismi msgstore.db.crypt12 olarak değiştirin. Eski yedeklemenizin crypt9 veya crypt10 gibi daha eski bir protokol ismine sahip olması mümkündür. Crypt uzantısındaki numarayı değiştimeyin.
  4. WhatsApp'ı telefonunuzdan kaldırın.
  5. WhatsApp'ı yeniden yükleyin.
  6. Sorulduğunda Geri yükle'ye dokunun.

• Beğen
Tepkiler: NiTr[O]gEn

Üst Alt