WhatsApp Web'e öyle bir yenilik geliyor ki

Sponsorlu Bağlantılar

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
WhatsApp Web'e öyle bir yenilik geliyor ki
Bugün WhatsApp Web 2.2043.7 güncellemesinden sağlanan yeni ayrıntılar da ortaya çıkmış oldu. WhatsApp, geliştirme beta aşamasında olsa bile önümüzdeki birkaç hafta içinde Sesli ve Görüntülü Görüşmeler özelliğini web ve masaüstü istemcisi üzerinde aktif etmeyi planlıyor.

WABetaInfo’nun paylaştığı bilgilere göre, özelliğin nasıl çalıştığını göstermek için ekran görüntüleri de paylaşıldı. Buna göre WhatsApp Web’den bir arama aldığınızda, gelen aramayı kabul edebileceğiniz veya reddedebileceğiniz bir pencere açılacak.

Aynı şekilde siz başka birini aradığınızda ise farklı bir açılır pencere çıkıyor. Pencere içerisinde mikrofon, kamera ve aramayı sonlandırma butonları yer alıyor. Sesli ve Görüntülü Arama özelliği, grup aramalarında da kullanılabiliyor.

WhatsApp Web‘in 2.2043.7 sürümünde yayınlanan ve beklenen yeni özelliklerin yakın zamanda beta sürecinden çıkıp tam sürüme geçmesi bekleniyor.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bak bu güzel olur

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Bundan yaklaşık 3-4 ay önce benim de aklıma gelmişti webden konuşmak olsa ne güzel olur ama imkansız diye DÜŞÜNMÜŞTÜM
watsaba bak bee benim düşüncelerimi okumuşlar sanki vay ... :ehe

Son düzenleme:

Üst Alt