WhatsApp Web'e öyle bir yenilik geliyor ki

Sponsorlu Bağlantılar

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Bugün WhatsApp Web 2.2043.7 güncellemesinden sağlanan yeni ayrıntılar da ortaya çıkmış oldu. WhatsApp, geliştirme beta aşamasında olsa bile önümüzdeki birkaç hafta içinde Sesli ve Görüntülü Görüşmeler özelliğini web ve masaüstü istemcisi üzerinde aktif etmeyi planlıyor.


WABetaInfo’nun paylaştığı bilgilere göre, özelliğin nasıl çalıştığını göstermek için ekran görüntüleri de paylaşıldı. Buna göre WhatsApp Web’den bir arama aldığınızda, gelen aramayı kabul edebileceğiniz veya reddedebileceğiniz bir pencere açılacak.


Aynı şekilde siz başka birini aradığınızda ise farklı bir açılır pencere çıkıyor. Pencere içerisinde mikrofon, kamera ve aramayı sonlandırma butonları yer alıyor. Sesli ve Görüntülü Arama özelliği, grup aramalarında da kullanılabiliyor.


WhatsApp Web‘in 2.2043.7 sürümünde yayınlanan ve beklenen yeni özelliklerin yakın zamanda beta sürecinden çıkıp tam sürüme geçmesi bekleniyor.
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK


MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bak bu güzel olur
 
gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Bundan yaklaşık 3-4 ay önce benim de aklıma gelmişti webden konuşmak olsa ne güzel olur ama imkansız diye DÜŞÜNMÜŞTÜM
watsaba bak bee benim düşüncelerimi okumuşlar sanki vay ... :ehe
 
Son düzenleme:
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt