Whatsapp Web | Whatsapp Web Nasıl Kullanılır ?


Aronfabia

Aronfabia

Üye
    Konu Sahibi
Yıllardır ülkemizde ve dünyada yaygın olarak kullanılan Whatsapp normal SMS irtibatını adeta sollayarak geçmiş durumda. Bilgisayarlardan da kullanabildiğimiz whatsapp web sürümü ile birlikte telefonumuzdan QR kodu taratarak arkadaşlarımızla mesajlaşabiliyoruz.

Whatsapp Web Nasıl Kullanılır ?

Bilgisayardan ı açın ve ardından telefonunuzdan uygulamaya girerek Whatsapp Masaüstü kısmına girip kodu taratın hepsi bu kadar.

Peki siz bu sistemi ne kadar kullanıyorsunuz ?
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

Benzer Konular

Buğra
Cevap
0
Görüntüleme
1K
Buğra
Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
711
Doğuş Pertez
Doğuş Pertez
Cevap
2
Görüntüleme
656
Dj.Refoo
TheNightMare.
Cevap
0
Görüntüleme
1K
TheNightMare.


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt