Duyuruyu Kapat

WhatsApp Web üzerinden müzik gönderme nasıl yapılır?

 • 12 Ocak 2017
 • 238 Okunma
 • 0 Cevap

0/5, 0 Oy
 1. WhatsApp Web üzerinden müzik nasıl gönderilir merak ediliyor. WhatsApp Web müzik gönderme işlemiyle ilgili tüm detayları makalemiz üzerinden kolayca öğrenebilirsiniz.

  Bildiğiniz gibi son zamanlarda en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp olduğunu herkes biliyor diyebiliriz.En büyük özelliklerinden biriside internet üzerinden herşeyin yollanması yada gönderilmesi.Bu yazımızda ise Whatsapp Web Üzerinden Müzik Dosyası yada ses dosyası nasıl yollanır onu göreceğiz.Daha önceden kullanmakta olduğunuz Whatsapp uygulamasında önce kullanılan tüm uygulamalar bazı konularda eksik ve yetersiz olduğu için kullanılmıyor…

  Whatsapp üzerinden istediğiniz gibi fotoğraf,video gönderebilirsiniz.Bunlara birde ses dosyası yada müzik dosyalarıda eklendi.Yani Whatsapp üzerinden ses dosyalarıda gönderebilirsiniz. Whatsapp uygulamasının son özelliği ise bilgisayar üzerinden Whatsapp uygulamasını kullanabilirsiniz ve istediğiniz dosyaları gönderebilirsiniz.

  Whatsapp Web sürümüne ulaşmak için ilk olarak buraya giriş yapmanız gerekmektedir.Daha sonra ise telefonunuzdan QR kodunu okutarak Whatsapp Web uygulamasına giriş yapmalısınız ve Sağ tarafta yer alan üç noktalı butona dokunmanız gerekli…

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Göndermek istediğiniz ses dosyasına ait klasörün en üst kısmında bulunan menüden “Görünüm” kısmına tıklayın.Görünümüm menüsüne tıkladıktan sonra karşınıza çıkan yeni bölümden “Seçenekler “kısmına tıklayın.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Whatsapp Web’e müzik dosyası yükleyebilmek için yeniden adlandırmamız gerekli. F2 butonu ile veya sağ tıklayarak yeniden adlandırma işlemini yapabilirsiniz. Yeniden isimlendirirken yazdığınız ismin sonuna .mp4 yazmanız gerekli. Böylelikle müzik dosyasının formatını değiştirmiş olacağız.
   


  Yazan: Dogus Pertez
Yüklüyor...
Benzer Konular - WhatsApp üzerinden müzik
  WhatsApp mesaj tek tıkta kalıyor, mesajlar gitmiyor neden? Uygulama Destek 4 Mayıs 2017
  WhatsApp görünen telefon numaramı nasıl değiştiririm? Uygulama Destek 2 Nisan 2017
  WhatsApp kişilerim yok, kayboldu ne yapacağım? Uygulama Destek 6 Mart 2017
  Whatsapp uygulaması nasıl silinir / kaldırılır Uygulama Destek 6 Mart 2017
  WhatsApp Ses dosyaları hangi klasör içerisinde kayıt ediliyor? Uygulama Destek 15 Şubat 2017
Yüklüyor...
24/07/2017 - 23:45