Püf Noktası WhatsApp Web üzerinden müzik gönderme nasıl yapılır?

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
WhatsApp Web üzerinden müzik nasıl gönderilir merak ediliyor. WhatsApp Web müzik gönderme işlemiyle ilgili tüm detayları makalemiz üzerinden kolayca öğrenebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi son zamanlarda en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp olduğunu herkes biliyor diyebiliriz.En büyük özelliklerinden biriside internet üzerinden herşeyin yollanması yada gönderilmesi.Bu yazımızda ise Whatsapp Web Üzerinden Müzik Dosyası yada ses dosyası nasıl yollanır onu göreceğiz.Daha önceden kullanmakta olduğunuz Whatsapp uygulamasında önce kullanılan tüm uygulamalar bazı konularda eksik ve yetersiz olduğu için kullanılmıyor…

Whatsapp üzerinden istediğiniz gibi fotoğraf,video gönderebilirsiniz.Bunlara birde ses dosyası yada müzik dosyalarıda eklendi.Yani Whatsapp üzerinden ses dosyalarıda gönderebilirsiniz. Whatsapp uygulamasının son özelliği ise bilgisayar üzerinden Whatsapp uygulamasını kullanabilirsiniz ve istediğiniz dosyaları gönderebilirsiniz.

Whatsapp Web sürümüne ulaşmak için ilk olarak giriş yapmanız gerekmektedir.Daha sonra ise telefonunuzdan QR kodunu okutarak Whatsapp Web uygulamasına giriş yapmalısınız ve Sağ tarafta yer alan üç noktalı butona dokunmanız gerekli…

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Göndermek istediğiniz ses dosyasına ait klasörün en üst kısmında bulunan menüden “Görünüm” kısmına tıklayın.Görünümüm menüsüne tıkladıktan sonra karşınıza çıkan yeni bölümden “Seçenekler “kısmına tıklayın.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Whatsapp Web’e müzik dosyası yükleyebilmek için yeniden adlandırmamız gerekli. F2 butonu ile veya sağ tıklayarak yeniden adlandırma işlemini yapabilirsiniz. Yeniden isimlendirirken yazdığınız ismin sonuna .mp4 yazmanız gerekli. Böylelikle müzik dosyasının formatını değiştirmiş olacağız.
 

Ekli dosyalar

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt