WhatsApp 2017 desteklenmiyecek cihazlar

Sponsorlu Bağlantılar

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
whatsapp'a mail attım;

merhaba! ben NOKIA N8 symbian belle
Telefon kullanıyorum. Whatsapp bu
telefonda ne zamana kadar çalışacak?
symbian 3^ desteğinizi ne zaman
bitireceksiniz?

Gelen cevap;

Merhaba, Mesajınız için teşekkür ederiz. 30 Haziran 2017 tarihinden sonra
WhatsApp artık Nokia S60 telefonlarda
desteklenmeyecektir. Bu nedenle, artık
Nokia S60 telefonlarla ilgili konularda
müşteri desteği sunulmamaktadır. Sorununuzla ilgili çözümler için lütfen
bu Sıkça Sorulan Sorular sayfamıza göz
atın:
tr/s60 Sadık bir WhatsApp kullanıcısı
olduğunuz için teşekkür ederiz. Eğer
Nokia S60 telefonunuzda WhatsApp'ı şu
anda kullanıyorsanız, 30 Haziran 2017
tarihine kadar kullanmaya devam
edebilirsiniz. WhatsApp'ı kullanmaya devam etmek için 30 Haziran 2017
tarihinden önce yeni bir Android, iPhone
veya Windows Phone'a geçmenizi
tavsiye ederiz.

Cadillac34

Üye
Ekranda durmadan uyarı çıkıyor. :@ Mesaj attım uyarı ekranı kaldırsınlar diye gelen cevap soruma yanıt olarak değil.

Yakupaydnz

Üye
whatsapp'a mail attım;

bitireceksiniz?

Gelen cevap;

atın:
tavsiye ederiz.
acaba büyük bir kitle whatsappa mesaj atsa ne Olur?

PALA.

PALA.

Üye
Ekranda durmadan uyarı çıkıyor. :@ Mesaj attım uyarı ekranı kaldırsınlar diye gelen cevap soruma yanıt olarak değil.
sorma hocam o mesaj benide sinir ediyor ne zaman aç-kapa yapsam yada telefonun ana ekrana dönsem o uyarı ile karşılaşıyorum. whatsap alternatifi birşey bulunur umarım c6-01 de güzel çalışıyor.
Ne varda desteği kesiyorlar anlamıyorum sanki tuşlu telefon.
whatsapa bende gmail üzerinden mesaj attım saçma sapan alakasız birşeyler yazmışlar

Cadillac34

Üye
sorma hocam o mesaj benide sinir ediyor ne zaman aç-kapa yapsam yada telefonun ana ekrana dönsem o uyarı ile karşılaşıyorum. whatsap alternatifi birşey bulunur umarım c6-01 de güzel çalışıyor.
Ne varda desteği kesiyorlar anlamıyorum sanki tuşlu telefon.
whatsapa bende gmail üzerinden mesaj attım saçma sapan alakasız birşeyler yazmışlar
Attığı mesaj hangisiydi?

PALA.

PALA.

Üye
Attığı mesaj hangisiydi?
mesajı sildim telefondan girmiştim zaten.
Şöyle diyordu s60 ve s40 model nokıalarda ve blackberry gibi telefonlarda desteklenmeyecek diyordu.
ben kendilerine listede c6-01 varmı diye sordum bu cevabı verdiler zaten internettede aynısı yazıyor

aslında bizim c6-01 destekleniyor bu listeye bakarsak ancak o uyarı mesajı neden çıkıyor öyleyse ? diyorum 2017 de anlayacaz
acaba büyük bir kitle whatsappa mesaj atsa ne Olur?
talep varsa destek verebilir. zaten desteklenmeyecek olan modeller nokıanın çok eski tuşlu modelleri ama uyarı mesajı tüm symbianlara geliyor malesef 2017 de anlayacaz

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34

Cadillac34

Üye
Zamanında Nokia'nın Symbian'a attığı kazık belli oluyor. Samsung bile o kadar zarar etti, davalı oldu, tazminat ödedi, telefon sorunları çıktı ama yine pazar payını alıyor, rekabetini sürdürüyor.

O uyarı mesajı niye çıkıyor ben anlamadım. Milletle dalga geçiyorlar resmen.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
2017de destek kesilirse burada isyan çıkar :birak:
Malesef küresel piyasa böyle işte yeni müşteri kitlesi kazanmak için yapıyorlar gün gelecek giriş seviyesi android telefonlarda bunu yaşayacak
Ben mesajlaşmak için arada gmaili kullanıyorum ama hiç biri whatsapp kadar pratik değil direk sms gönderir gibi yolluyorsun 2017 gelsin bulunur bir hal çaresi...

Son düzenleme:

Cadillac34

Üye
Zaten desteklenmeyecek androidli telefonlarda var. Her destek kesildi diye telefon değiştirecek değilim. Ömrü yettiği kadar kullanırım. Ne öyle günlük çamaşır değiştirir gibi telefon değiştirmek? Paralar gökten mi geliyor sanki?

• Beğen
Tepkiler: cyborg78 ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Zaten desteklenmeyecek androidli telefonlarda var. Her destek kesildi diye telefon değiştirecek değilim. Ömrü yettiği kadar kullanırım. Ne öyle günlük çamaşır değiştirir gibi telefon değiştirmek? Paralar gökten mi geliyor sanki?
bende bozulmadan değiştirmeyi düşünmüyorum. zaten adamların kendi ülkeleri bile halen bu telefonları kullanıyor ama Türkiyede ve daha çok teknolojiyi üretmekten aciz ülkelerde son teknolojiyi kullanma özentisi var millet don değiştirir gibi telefon değiştirir oldu çok bağımlısı olmamak gerek her zaman son teknoloji derler ama son olmaz :D

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34

Cadillac34

Üye
Babaya özenmiyorlar. Yeni akım gerek, yeni moda gerek, yeni trend gerek. :D

Şaka bir yana; maalesef ülkemizin ve ülkelerin hali böyle. Ayranımız yok içmeye, tahtarevalli ile gideriz telefon almaya.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
EKRANDA SÜREKLi UYARI ALAN ARKADAŞLAR SiZE SESLENiYORUM !!!

Bende de sürekli çıkıyodu, watsapı her açtığımda. meğer güncelleme gelmiş yeni versiyon. Uygulamayı güncelledim o uyarı kayboldu. symbian kullanan Arkadaşlar rahat olun 2017 hazirana kadar watsap kullanabileceğiz :)

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve Cadillac34
PALA.

PALA.

Üye
EKRANDA SÜREKLi UYARI ALAN ARKADAŞLAR SiZE SESLENiYORUM !!!

Bende de sürekli çıkıyodu, watsapı her açtığımda. meğer güncelleme gelmiş yeni versiyon. Uygulamayı güncelledim o uyarı kayboldu. symbian kullanan Arkadaşlar rahat olun 2017 hazirana kadar watsap kullanabileceğiz :)

bu cihazlar 2010 lu yıllarda piyasaya çıkmıştı aradan 3 yıl anca geçmiştiki nokıanın el değiştirmesiyle destek bitti microsoftta 2015 yılı ile desteği kesti sahipsiz kalan nokıalara whatsapp yine iyi destek verdi açıkcası.
Kabahat üretici firmada sattığı malın arkasında durmuyorlar. Bu tip cihazlar üretildiği tarihten itibaren en az 10 yıl desteklenmeli. 2017 haziranıda geldiğinde yine süreyi uzatırlar umarım

Cadillac34

Üye
Güncelleme çıkmış diye uyarı mesajı gözükür mü hiç ya? :hmmm Whatsapp kafayı yedi herhalde, son kozlarını mı oynuyor ne? :dry:

0MG90

0MG90

Üye
Çok bile destek verdiler. 90-100 dolara nasıl Android cihazlar çıkıyor artık yeniye geçme zamanı.

Cadillac34

Üye
Aslında şunu söylemek istiyorum; yeni telefonlar eski telefonlar kadar kullanışlı değil. Çünkü, donanım sorunları, yazılım sorunları, batarya sorunları, şarj sorunları, sağlamlık testleri, teknik servis sorunları, vs. vs. sorunları var. Eskiyi yeniye tercih ederim. Gerçi eski telefonlarda özellikler yok ama yine de iş görür nitelikte.

Cadillac34

Üye
Symbian yazılımı bilseydim o zaman ne android bırakırdım ne de ios.

vedat1966

vedat1966

Üye
Hocam android yada ios biliyorsanız telefonunuza portlayın. Oda olur.
[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

Yakupaydnz

Üye
whatsapp'a mail attım;

bitireceksiniz?

Gelen cevap;

atın:
tavsiye ederiz.
sevmiyorum o salak android işletim sistemini bunun içinde symbian dan ve c6-01den vazgeçemiyorum.whatsappin gitmemesi güzel olur ama gitti diye de telefonumdan vazgeçmem

Üst Alt