WhatsApp 2.11.762 Symbian İçin Güncelleme Geldi Resmi Siteden!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
786 olanı mı bekliyor sun ?
Hayır şuan sitede mevcut. İndirebilirsin telefonun tarayıcısından gir resmi siteye indir ancak mavi tık olayı belirttiğim gibi şuan için mevcut değil. Arkadaş da konuyu güncelleyebilirse daha iyi olacaktır.

haqanguven

haqanguven

Üye
Bence konunun başlığını Whats App Güncelleme Bilgileri olarak değişmelisin ve her güncellemede yorumlarda güncelleme bilgilerini kim keşfetmiş ise paylaşmalı ana başlıkta da güncellemelisin. Hem konu devamlı güncel olur ve bilgi edinmek isteyenler bu konudan yararlanabilir kardeşim

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
Hayır şuan sitede mevcut. İndirebilirsin telefonun tarayıcısından gir resmi siteye indir ancak mavi tık olayı belirttiğim gibi şuan için mevcut değil. Arkadaş da konuyu güncelleyebilirse daha iyi olacaktır.
dostum zaten üst konu var benim ve konu güncel :)

haqanguven

haqanguven

Üye
  • Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
Hiç bakmamıştım kusuruma bakma kardeşim. Tamam o zaman bundan sonra güncelleme bilgilerini bakarım ordan
senin konu farklı oluyor ben senin yapmış olduğun modlu olanı kullanıyorum genelde :)

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
ufak bi düzeltme mavi tık olayı bize gelmiş ama karşı taraftaki whatsappın da güncel olması gerekiyomş an itibariyle tecrübe edindim.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Ooo teşekkürler sayende haberim oldu. Orjinal telefon tarayıcısında gösteriyor yeni sürümü(2.11.786) ama bilgisayardan bakınca 609 ile biten sürümünü gösteriyor. Garip bir durum ancak yeni sürümü çok beğendim ama mavi tık olayı bize gelmemiş daha tıklar renksiz kalıyo bu sefer. Yeni güncellemeyi bekliyorum.
Sayfayı Yenile Yeni Sürüm Gelir

onurhanerk

onurhanerk

Üye
mavi tık olayı symbianda da mevcut

Üst Alt