Chat GBWhatsApp v5.80 (v2.17.223) Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Gucelleme uyarısı veriyor her whatsapa girişte bunun çözümü varmı

emreli01

emreli01

Üye
Türkçe modlayan arkadaş bilgin vardır senin bu WhatsApp pluslarda neden Google drive entegre edilmiyor yedeklemeleri Google drive dan alıp yükleyebilmenin çözümünü neden halen bulamadılar adamlar WhatsApp a değişik değişik özellikler ekliyorlar ama bir Google drive dan yedeklemeyi hallemediler

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
Gucelleme uyarısı veriyor her whatsapa girişte bunun çözümü varmı
5.90 sürümü çıktı güncel onu kuracaksın.
Türkçe modlayan arkadaş bilgin vardır senin bu WhatsApp pluslarda neden Google drive entegre edilmiyor yedeklemeleri Google drive dan alıp yükleyebilmenin çözümünü neden halen bulamadılar adamlar WhatsApp a değişik değişik özellikler ekliyorlar ama bir Google drive dan yedeklemeyi hallemediler
Google drive dan yedek geri yükleme özelliği modlarda yok. Verileri yedekle deyip güncel sürüme mesajlar yükleniyor. Ama bildiğim kadarıyla YoMods google drive dan geri yükleme var. Yine de denemek lazım.

emreli01

emreli01

Üye
5.90 sürümü çıktı güncel onu kuracaksın.

Google drive dan yedek geri yükleme özelliği modlarda yok. Verileri yedekle deyip güncel sürüme mesajlar yükleniyor. Ama bildiğim kadarıyla YoMods google drive dan geri yükleme var. Yine de denemek lazım.
Ben Yowhatsapp konusu die yazdım k.bakma [emoji3] ben Yowhatsapp kullanıyorum zaten ondada yok

• Beğen
Tepkiler: wrongroad
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Yeni sürüm çıkmış herhalde 5.90 yüklü uyarı veriyor eklemisiniz

coskun3444

Üye
Anti mesaj silmeme özelligi var mi bu programda. Yani karsidaki attigi mesaji sildiginde benden silinmicek

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
yeni sürüm çıktı herhalde uyarı veriyor bende

Buğra

Buğra

Admin
Sürüm çalışmadığı için konu :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt