Chat GBWhatsApp v5.80 (v2.17.223) Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
normal kullandıgımz whatsapp kaldırıp kuruyoruz degıl mı. bı de mesela oldukı ban yedık bunu sılıp orjınal whatsapp kursak kullanabılıyoruz degıl mı. sımdıden paylasım ıcın

Orjinal Whatsapp'ı silip kuruyoruz. Düşük bir ihtimal ama oldu ki ban yediniz. Bu Whatsapp'ı silip orjinali kurduktan sonra ekranda yazan süre boyunca (Genelde 24 saat) beklemek yeterli. Sonra Whatsapp'ı kullanmaya devam edebilirsiniz.

esescan

esescan

Üye
Orjinal Whatsapp'ı silip kuruyoruz. Düşük bir ihtimal ama oldu ki ban yediniz. Bu Whatsapp'ı silip orjinali kurduktan sonra ekranda yazan süre boyunca (Genelde 24 saat) beklemek yeterli. Sonra Whatsapp'ı kullanmaya devam edebilirsiniz.
cok tesekkurler. bırsey daha sorsam. orjınal whatsap msjlarını yedeklesek gbwhatsapp kurunca yedeklenen msjlar gerı gelır mı ve gruplardan cıkmıs olurmuyuz. sılınmemesı gereken seyler var cunku

• Beğen
Tepkiler: wrongroad

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
Bu modda orjinal whatsapp yediğini yükleyemiyorsun. Yedekler gidiyor anlayacağın. Ama gruplardan çıkmış olmazsın.

esescan

esescan

Üye
cok tesekkur ederım emegınıze saglık

• Beğen
metpa

metpa

Üye
whatsap plusda sende kayıtlı olmayan yabancı senin profiline girince numarası sen görüordun şimdi öle öellik yok sanırım öneriniz varmıdır

turkishield

turkishield

Üye
ayarlar kısmını nasıl türkçeye çeviriyorsun acaba ? her güncelleme geldiğinde yeni sürümü türkçeye mi çeviriyorsun?

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
whatsap plusda sende kayıtlı olmayan yabancı senin profiline girince numarası sen görüordun şimdi öle öellik yok sanırım öneriniz varmıdır
Whatsapp Plus la aynı özelliklere sahip. Orda anlatılanları bunda da yaparsanız olur.
ayarlar kısmını nasıl türkçeye çeviriyorsun acaba ? her güncelleme geldiğinde yeni sürümü türkçeye mi çeviriyorsun?
String dosyasınında çevirdiğim yeri kopyalayıp yeni güncellemeye ekliyorum. Her seferinde çevirmeye ne kafa ne göz dayanır :)

turkishield

turkishield

Üye
türkçeleştirme yöntemini de ayrı bir konuda veya bu konunun alt kısmına ayrı olarak adım adım olacak şekilde ekler misin başkan :)

metpa

metpa

Üye
bu versiyonda tanımadığın biri senin teline gişrip vatspına bakarsa sen onu grebilirmiisn yani profilini göreni sen görebilişrmsn

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
bu versiyonda tanımadığın biri senin teline gişrip vatspına bakarsa sen onu grebilirmiisn yani profilini göreni sen görebilişrmsn
Ben kullanmadım. Ama başka sitelerde whatsapp plus için anlatılanı bu modda yaparsan görebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: metpa

ozcosan

Üye
usercold da dowland linkine tıklıyorum reklam siteleri açılıyor nasıl dowland yapıyoruz

• Beğen
avantis

avantis

Üye
  • Beğen
emreli01

emreli01

Üye
Google driver dan yedekleme alabiliyor mu GM WhatsApp diğer WhatsApp pluslar da alamıyor bunda da varmı bu sıkıntı yerelden bahsetmiyorum

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ [emoji1279] [_Σ_M_R_Σ_] [emoji1279] █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
Google driver dan yedekleme alabiliyor mu GM WhatsApp diğer WhatsApp pluslar da alamıyor bunda da varmı bu sıkıntı yerelden bahsetmiyorum

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ [emoji1279] [_Σ_M_R_Σ_] [emoji1279] █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁
Almıyor malesef

tuareq

Üye
5.90 çıktı...

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
Ne özellik eklendi acaba. Bulamadım da paylaşabilir misiniz?
Mesajları Geri Al özelliği Aktif
Metin yazıp durum olarak paylaşma aktif
Gif gönderirken gifty veya tenor da gif arama seçeneği gelmiş
Mesaj sayacını devre dışı bırakma seçeneği
Video oynatıcı seçebilme
Aramalarda FAB tuşu kiş kayıtlı olmayan birini arayabilme
Kişiye özel medya indirneyi açıp kapatabilme
Orijinal boyutta fotoğrag gönderebilme
Otomatik yedek saat 2 ye alınmış

• Beğen
Tepkiler: onurhanerk
onurhanerk

onurhanerk

Üye
Mesajları Geri Al özelliği Aktif
Metin yazıp durum olarak paylaşma aktif
Gif gönderirken gifty veya tenor da gif arama seçeneği gelmiş
Mesaj sayacını devre dışı bırakma seçeneği
Video oynatıcı seçebilme
Aramalarda FAB tuşu kiş kayıtlı olmayan birini arayabilme
Kişiye özel medya indirneyi açıp kapatabilme
Orijinal boyutta fotoğrag gönderebilme
Otomatik yedek saat 2 ye alınmış
Tesekkurler. Eyvallah :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt