WhatsApp 10. yılını kutluyor

Sponsorlu Bağlantılar

Uhops

Uhops

Üye
:dgunu:

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Bilgi için teşekkürler.

KayraBey

KayraBey

Üye
Ben attım. Emekli maaşı yetmiyor ne yapayım :(

• Beğen
Tepkiler: Weewoo, Enes ve CABBAR
Kayahan14

Kayahan14

Üye
Bende keklendim :D

CABBAR

CABBAR

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Enes, -Akıncı ve Dede
CABBAR

CABBAR

Üye
Ben attım. Emekli maaşı yetmiyor ne yapayım :(
Ben garanti olsun diye 20 kişiye attım :-P sonra bi baktım 10 yıl diyor :-P sonra linke tıkladım inceledim herhangi bilgi yok

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Saol agam :) az daha kekleniyordum :DBu yazdigini whatsappta paylaşayim. Paylasanlar altina maxicep.com yzsin..Arkadaşlar ben şu sekilde paylaştım kopyala yapıştır yapin.

WhatsApp'da son dönemde arkadaşlarınızdan size, WhatsApp 10. yılını kutluyor ve resmi sitedeki açıklamaya girin gibi bir yazı yollanıyor. Mesajı 10 kişiye ilettiğiniz taktirde 5 yıl olarak ücretsiz WhatsApp üyeliği kazanacağınız belirtiliyor.
WhatsApp 2009 yılından bu yana yürürlüğe giren bir uygulama iken, bu atılan mesaj gerçek değildir.
Maxicep.com
Bak güzel fikir olmuş. :)

achambo

achambo

Üye
ben de kandım kendime de attım olmadı niye olmuyo acaba bizimkilere 10 yıl gelmiş çok mu safım:ehe

Adilx05

Adilx05

Üye
Nolur Bu Mesajı Fwledik Demeyin :kop:

TeknoŞizofren

TeknoŞizofren

Üye
WhatsApp'da son dönemde arkadaşlarınızdan size, WhatsApp 10. yılını kutluyor ve resmi sitedeki açıklamaya girin gibi bir yazı yollanıyor. Mesajı 10 kişiye ilettiğiniz taktirde 5 yıl olarak ücretsiz WhatsApp üyeliği kazanacağınız belirtiliyor.

WhatsApp 2009 yılından bu yana yürürlüğe giren bir uygulama iken, bu atılan mesajın gerçek olmadığını söyleyelim.

Banada geçen gün arkadaş attı mesajı dedim 10 sene önce nokia 3310 yoktu whatsap nasıl oluyor :D

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Ben bile bir ara düşündüm yani sen hesapla.

bayramq

bayramq

Üye
Hala gonderiyorlar arkadas.. ne kadar inanan kisi varmis buna..

Üst Alt