WhatsApp 10. yılını kutluyor

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
WhatsApp 10. yılını kutluyor
WhatsApp'da son dönemde arkadaşlarınızdan size, WhatsApp 10. yılını kutluyor ve resmi sitedeki açıklamaya girin gibi bir yazı yollanıyor. Mesajı 10 kişiye ilettiğiniz taktirde 5 yıl olarak ücretsiz WhatsApp üyeliği kazanacağınız belirtiliyor.

WhatsApp 2009 yılından bu yana yürürlüğe giren bir uygulama iken, bu atılan mesajın gerçek olmadığını söyleyelim.

• Beğen
Tepkiler: CABBAR, -Akıncı, Dede ve 3 diğerleri

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
teşekkürler böyle yararlı bir bilgi için

• Beğen
Tepkiler: CABBAR
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
WhatsApp kullananlar için yararlı bilgi teşekkürler :) Twitter'da bile TT oldu :D

• Beğen
Baranbaris

Baranbaris

Üye
Bende inanmistim :mad:

• Beğen
Baranbaris

Baranbaris

Üye
Bende inanmistim :mad:

• Beğen
Emip

Emip

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Enes

Enes

Üye
Ah şu bedavaya konma hissi :) Kim yaptıysa çok kişiyi kandırdı gibi duruyor :D Forumdan bazı tanıdıklar da attı bana bu mesajı ama ifşa etmeyeyim :D

• Beğen
Tepkiler: CABBAR, -Akıncı ve Dede

burakkk97

Üye
Bariz yazım hatası vardı tahmin etmiştim sazan.avi olduğunu :D

savarona5

Üye
sazan olduk desene :))

Emrgncy

Emrgncy

Üye
sazan.avi :D

FeLonieS

FeLonieS

Üye
whatsapp.avi :ehe Bütün gün oturup bu mesajları okudum mesajı alan bütün herkese atıyor. :ehe

Mert

Mert

Üye
10 yıl önce renksiz telefondan Whatsapp'a giriyorduk.

• Beğen
Tepkiler: arslanla
Tranquilizer

Tranquilizer

Üye
Dun yalan oldugunu ogrenmistim bugun bir arkadas mesaji gonderdi.

Mesaj ben durumu ogrenmeden gelseydi belki 10. Yili olduguna sirketin 10. yilidir diye inanirdim ama bu mesaji 10 kisiye gonder whatsapp ucretsiz olsun kisminda olayi cakardim.

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
nice yıllara
WhatsApp ne

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Rehberinize erişim ile bir girişim olduğuda çok açık ortada sahte site linki ile ilgili henuz resmi bir rapor yok ancak yine sistem güvenliği tartışılır duruma geleceği kesin.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Butun millet bu mesaji gonderip duruyor uyuz oldum... adam 3bin tl maas aliyor o bile gonderiyor herkesmi fakir arkadas :)

• Beğen
Tepkiler: J.J.Rousseau, ibo3825, CABBAR ve 1 kişi daha
arslanla

arslanla

Üye
:birak:

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
BrainHacker

BrainHacker

Üye
WhatsApp'da son dönemde arkadaşlarınızdan size, WhatsApp 10. yılını kutluyor ve resmi sitedeki açıklamaya girin gibi bir yazı yollanıyor. Mesajı 10 kişiye ilettiğiniz taktirde 5 yıl olarak ücretsiz WhatsApp üyeliği kazanacağınız belirtiliyor.

WhatsApp 2009 yılından bu yana yürürlüğe giren bir uygulama iken, bu atılan mesajın gerçek olmadığını söyleyelim.
Saol agam :) az daha kekleniyordum :DBu yazdigini whatsappta paylaşayim. Paylasanlar altina maxicep.com yzsin..Arkadaşlar ben şu sekilde paylaştım kopyala yapıştır yapin.

WhatsApp 2009 yılından bu yana yürürlüğe giren bir uygulama iken, bu atılan mesaj gerçek değildir.
Maxicep.com

• Beğen
Tepkiler: Dogus Pertez
[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Aşırı sosyalliğin ne hale geldiğinin kanıtı :D

Üst Alt