WhatsApp 10. yılını kutluyor

• 11 Eylül 2013
  • 1713 Okunma
  • 41 Cevap

1. WhatsApp'da son dönemde arkadaşlarınızdan size, WhatsApp 10. yılını kutluyor ve resmi sitedeki açıklamaya girin gibi bir yazı yollanıyor. Mesajı 10 kişiye ilettiğiniz taktirde 5 yıl olarak ücretsiz WhatsApp üyeliği kazanacağınız belirtiliyor.

WhatsApp 2009 yılından bu yana yürürlüğe giren bir uygulama iken, bu atılan mesajın gerçek olmadığını söyleyelim.

Yazan: Doğuş Pertez
    CABBAR, -Akıncı, Dede ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. teşekkürler böyle yararlı bir bilgi için

CABBAR bunu beğendi.
  3. WhatsApp kullananlar için yararlı bilgi teşekkürler :) Twitter'da bile TT oldu :D

CABBAR bunu beğendi.
  4. Bende inanmistim :mad:

CABBAR bunu beğendi.
  5. Bende inanmistim :mad:

CABBAR bunu beğendi.
  6. Teşekkürler

CABBAR bunu beğendi.
  7. Ah şu bedavaya konma hissi :) Kim yaptıysa çok kişiyi kandırdı gibi duruyor :D Forumdan bazı tanıdıklar da attı bana bu mesajı ama ifşa etmeyeyim :D

CABBAR, -Akıncı ve Dede bunu beğendi.
  8. Bariz yazım hatası vardı tahmin etmiştim sazan.avi olduğunu :D

9. sazan olduk desene :))

10. sazan.avi :D

11. whatsapp.avi :ehe Bütün gün oturup bu mesajları okudum mesajı alan bütün herkese atıyor. :ehe

12. 10 yıl önce renksiz telefondan Whatsapp'a giriyorduk.

arslanla bunu beğendi.
  13. Dun yalan oldugunu ogrenmistim bugun bir arkadas mesaji gonderdi.

Mesaj ben durumu ogrenmeden gelseydi belki 10. Yili olduguna sirketin 10. yilidir diye inanirdim ama bu mesaji 10 kisiye gonder whatsapp ucretsiz olsun kisminda olayi cakardim.

14. nice yıllara
    WhatsApp ne

15. Rehberinize erişim ile bir girişim olduğuda çok açık ortada sahte site linki ile ilgili henuz resmi bir rapor yok ancak yine sistem güvenliği tartışılır duruma geleceği kesin.

16. Butun millet bu mesaji gonderip duruyor uyuz oldum... adam 3bin tl maas aliyor o bile gonderiyor herkesmi fakir arkadas :)

J.J.Rousseau, ibo3825, CABBAR ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  17. :birak:

yaren_dede bunu beğendi.
  18. Saol agam :) az daha kekleniyordum :D
    ---
    Bu yazdigini whatsappta paylaşayim. Paylasanlar altina maxicep.com yzsin..
    ---
    Arkadaşlar ben şu sekilde paylaştım kopyala yapıştır yapin.

WhatsApp'da son dönemde arkadaşlarınızdan size, WhatsApp 10. yılını kutluyor ve resmi sitedeki açıklamaya girin gibi bir yazı yollanıyor. Mesajı 10 kişiye ilettiğiniz taktirde 5 yıl olarak ücretsiz WhatsApp üyeliği kazanacağınız belirtiliyor.
    WhatsApp 2009 yılından bu yana yürürlüğe giren bir uygulama iken, bu atılan mesaj gerçek değildir.
    Maxicep.com

Dogus Pertez bunu beğendi.
  19. Aşırı sosyalliğin ne hale geldiğinin kanıtı :D

20. Haklısınız hocam. :ehe

Yüklüyor...
24/09/2018 - 16:08