Whaff Android Para Kazanma Uygulaması Ödeme Kanıtlı Reklam Değil Güncellendi v3

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
Olmadı ben yapamıyorum galiba

agresif14

agresif14

Üye
    Konu Sahibi
Hocam Şimdi Direk Sayfa Açıldı Premium Picks Daha Sonra Sola Doğru Kaydırın Ekranı Bu Ekran Gelsin Burda Gördüğünüz Gibi Daha Önce İndirmediğiniz Ve İlk Defa İndireceğiniz Uygulamayı İndirerek Açın ve Bekleyin 1 Dakika Notification Yazsın zaten gelir şimdi yazdığı gibi mesela ama sık sık değişiyo bugün çok yoktu bu programlardan ... Gördüğünüz Gibi Yakalamışım daha 2 gün önce bi 0.44 yani 1.5 tl bide 0.29 oda 1 lira :)

phasan

phasan

Üye
Hocam Şimdi Direk Sayfa Açıldı Premium Picks Daha Sonra Sola Doğru Kaydırın Ekranı Bu Ekran Gelsin Burda Gördüğünüz Gibi Daha Önce İndirmediğiniz Ve İlk Defa İndireceğiniz Uygulamayı İndirerek Açın ve Bekleyin 1 Dakika Notification Yazsın zaten gelir şimdi yazdığı gibi mesela ama sık sık değişiyo bugün çok yoktu bu programlardan ... Gördüğünüz Gibi Yakalamışım daha 2 gün önce bi 0.44 yani 1.5 tl bide 0.29 oda 1 lira :)
Birsey merak ettim burdan farkeder var mı

phasan

phasan

Üye
Burdaki uygulamanın her hangi birini indirmem olur mu

agresif14

agresif14

Üye
    Konu Sahibi
29 Ekim Tarihli Yeni Ödeme Kanıtı Eklenmiştir

ForceSTR

Üye
Teşekkürler

agresif14

agresif14

Üye
    Konu Sahibi
Guncel

Mohikan34

Üye
Teşekkürler

TurKuaazz

Üye
Teşekkürler

FiLinTa26

Üye
Teşekkürler

smh60

smh60

Üye
10.5 tahminen ne kadar sürede yapabilirim :)

agresif14

agresif14

Üye
    Konu Sahibi
10.5 tahminen ne kadar sürede yapabilirim :)
Hocam Kanıt Daha 10 Gün Önceki Kanıt 5 Gün Sonra Bi Daha Alırım Galiba 15-20 Gün Diyebilirim Birde Siz Yenisiniz, Uygulamalar SIK Ve Güncel Gelir 15 Gün İçinde Alabilirsiniz Çevrenizde Var İse Günde 30$ Yapan Bile Var Uygulamalanin Sınırı Yok Ama Yapmak Mesela
Kısa ve Öz Dersem "15-20 Gün"
[doublepost=1447079762,1446990891]

• Beğen
Tepkiler: smh60

Üst Alt