Whaff Android Para Kazanma Uygulaması Ödeme Kanıtlı Reklam Değil Güncellendi v3

Sponsorlu Bağlantılar

metpa

metpa

Üye
bu ne saçma elimde asus zenfone 2 cihaz var bu uygulama sadece android cihazlarda çalışır diyor elimdeki cihaz ı os da benim mi haberim yok
bu ne saçma elimde asus zenfone 2 cihaz var bu uygulama sadece android cihazlarda çalışır diyor elimdeki cihaz ı os da benim mi haberim yok

agresif14

agresif14

Üye
    Konu Sahibi

anladığım kadarıyla hocam Google Playde Bulamadınız ? Konuda Doğru Yazıyor Androidlerde Çalışıyor Sadece Fotoraftada gördüğünüz gibi
whaff is android diyor..Yanlış Anladıysam veya başka soru beklerim ?

metpa

metpa

Üye
program marketde var indirmesine indirior ama açıldığnda sadece androide çalışır diyor saçma oolan ksım burası neden dersen elimdeki zaten android

agresif14

agresif14

Üye
    Konu Sahibi
program marketde var indirmesine indirior ama açıldığnda sadece androide çalışır diyor saçma oolan ksım burası neden dersen elimdeki zaten android

aynen doğru hocam Asus Android ama Google Play Bazen Sapıtıyor İsterseniz Kaldırın Uygulamayı bir restart yani yeniden başlatın tekrar yükleyin sorun düzelir diye umuyorum

metpa

metpa

Üye
denedim banamısın demiyor uyuz oldum,

agresif14

agresif14

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: metpa

Eskisehirli26

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: metpa
hasansen_83

hasansen_83

Üye
benim zenfone2 de aynı hatayı verdi ne saçma bir olay

agresif14

agresif14

Üye
    Konu Sahibi
benim zenfone2 de aynı hatayı verdi ne saçma bir olay

aynen hocam malesef saçma ancak baya araştırma yaptım blogspotlarda vs uygulama nedende Zenfone Sürümlerine Destek Vermiyor İlginç...

hasansen_83

hasansen_83

Üye
intel işlemciden dolayı sanrım

SoonPrime

Üye
Teşekkürler

smh60

smh60

Üye
Ben bi ara kullandım bunu istediği uygulamaları indirdiğim halde para gelmiyordu sildim

agresif14

agresif14

Üye
    Konu Sahibi
Konu Tekrardan AKTİF Kısa Bir Süre AKTİF Değildim :)

Üst Alt