Whaff Android Para Kazanma Uygulaması Ödeme Kanıtlı Reklam Değil Güncellendi v3

Sponsorlu Bağlantılar

atraksiyon_show

Üye
O değilde kendi davet kodunuzu vererek ne kadar kazancınız oldu onu belirtir misiniz?

agresif14

agresif14

Üye
    Konu Sahibi
O değilde kendi davet kodunuzu vererek ne kadar kazancınız oldu onu belirtir misiniz?

kardeşim 2 dolar sonra bu işi bırakıcam bi zati deniyerek istersen uğraş çabala bak bakalım kodu giren varmı veya yokmu :) neden o kadar insan bu konuyu açıp takip etmiyor bunları düşünmek lazım ? eğer soruna gelirsekte 2 ayda Buradan Gelen Sayısı Yorumlardanda görülen ve Görülmeyen Kısmıyla toplam 15 Kişi Desem 4,5$ Dolar Yapar hadi olsun 5$ Tepe Tepe Kullanmak Lazım Değilmi :)
Not:Ayrıcı Girmek Mecburiyetinde de Değilsiniz 1.5 TL Eksik Başlamak Zoruma Gitmez Diyorsanız Aynısı Başıma Gelmiştite :)

İyi Akşamlar Saygılar ve Sevgiler

Son düzenleme:

ULusaLFedai

Üye
Teşekkürler

KaraKush

Üye
Teşekkürler

smh60

smh60

Üye
Ya beyler kaç tane uygulama kurdum uygulamadan para gelmiyor bi türlü açıp 4-5 dakika bekliyorum yine tık yok

agresif14

agresif14

Üye
    Konu Sahibi
Ya beyler kaç tane uygulama kurdum uygulamadan para gelmiyor bi türlü açıp 4-5 dakika bekliyorum yine tık yok
Allah Allah Whaff Pick Kısmını Açtın Değilmi Oradan Gelenleri İndirip Açıp 30 Saniye-1 Dk Bekleyince Notification yazıyor ve yazması lazım kardeşim ayrıca bide mesela İndir yükle aç Diyor Bazıları giriş yap diyor bazıları Mesaj at diyor vb onlarida harfi harfine yapman lazim

smh60

smh60

Üye
Allah Allah Whaff Pick Kısmını Açtın Değilmi Oradan Gelenleri İndirip Açıp 30 Saniye-1 Dk Bekleyince Notification yazıyor ve yazması lazım kardeşim ayrıca bide mesela İndir yükle aç Diyor Bazıları giriş yap diyor bazıları Mesaj at diyor vb onlarida harfi harfine yapman lazim
Valla cihazla felan uyumsuz heralde kaç kere denedim hiç tık yok

agresif14

agresif14

Üye
    Konu Sahibi
smh60

smh60

Üye
Çok garip hocam dediğiniz gibi bazı uygulamalarda yapıyo ama sizde her uygulamadaysa sıkıntı var
Valla premium picks whaff picks hepsini denedim birinden bile ödeme alamadım sadece günlük girişten 0.01$ geldi :D

agresif14

agresif14

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Ödeme Kanıtı Eklenmiştir
İyi Akşamlar
Saygılar ve Sevgiler

BeylerBeyyi

Üye
Teşekkürler

snaykeder

snaykeder

Üye
Uygulamayi belkide ilk ciktigindan beri kullaniyorum neredeyse 5-6 yil oldu sanirim belkide daha fazla. Yurtdisinda oldugumdan 1000 dolara yakin ödeme almisimdir- Encok kazanalar listesinde görebilirsiniz beni )

agresif14 arkadsin dedigi gibi kazandiran ve 3 is gününde ödemeyi yapiyor.
Sakina ve sakina VPN kullanmayin affetmiyor ilk uyari 1,5 $ kesiyor 2. ci uyarida hesabini ip ve kayitli tüm verilerinle banlaniyorsunuz.

Sayfalarda benim kodu girin daha fazla kazanirsiniz diyenlere inanmayin sadece o kisiye ve kendinize 30 cent kazandiriyorsunuz.
Benim kodumu eklemek isterseniz AA81411

Saglicakla

BILGI : birde eklemek istedigim Davet kodunuzu asla googleplay yorum kismina yazmayin ödeme alamiyorsunuz

ArsinRuzgari

Üye
Teşekkürler

SinyorElveda

Üye
Teşekkürler

agresif14

agresif14

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim konu aksama resimler vesaire guncellenecektir buradan hatırlatalım
Not:Konuyu Güncellenmiştir Resimler Vesaire Değişti
Rica ederim konu aksama resimler vesaire guncellenecektir buradan hatırlatalım
Not:Konuyu Güncellenmiştir Resimler Vesaire Değişti

Kod Kullanimdan Dolayi Güncellenmiştir 0.50$ Yerine 0.70$ İle başlıyor. Konu Düzenlenmiştir
İyi Günler Saygılar ve Sevgiler

YeniCherii

Üye
Teşekkürler

Üst Alt