Weather Widget Skin by D0c

• 4 Ekim 2012
  • 1485 Okunma
  • 22 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Weather Widget Skin by D0c

Yazan: tempestshine

Weather Widget Skin by D0c İndir

Nextman bunu beğendi.
  2. Teşekkürler

3. :rica:

4. teşekkürler şeffaf toggle ne zaman çıktı hiç görmedim :hmmm

5. Ekran Selva'nın abi adam kendine özel yaptırıyor.Belki paylaşır belki paylaşmaz :bilmm

6. Özel olan ne ? :hmmm

7. Toggle widgetlar

8. :D tamam onu anladım.Yani değişik olan şeffaf olmasımı ? özel yaptırılan nedir onu merak ettim:hmmm

9. icon lar wood glass temasından alınmış sanırım. bi temaya bakın derim :oke:
    [h=3] Wood Glass by oo0oo (Updated) [/h]

10. Thanx.

11. tema iconu değil toggle widget sordum :hmmm

12. anladım. icon lara bakarsanız toggle widget icon ları ile aynı. kasdettiğim eleman temadan iconu söküm widget a gömmüş. istersen yapabilirim :oke:

13. yalnız burdaki ön izlemedeki gibi değil oradakiler, yapabiliyorsan yap bizde hep yabancıların yaptıklarını kullanmamış oluruz bizdende birşeyler çıksın :oke:

14. yapıp paylaşmayı çok aklımdan geçirdim lakin fırsat olmadı. aslında yapımı çok basit ;) konu açmayı bile düşünüyorum bununla ilgili ama zaman bulamadım. daha önceden paylaşılmış toggle widget sis lerini sis contents ile açıp içindekiler sekmesinden değiştirip kaydetmek :oke: bu kadar basit. senin için yarına bu konudaki widget dan yapıp pm atarım :oke:

15. teşekkrüler

16. evet değişik olan şeffaf olması :D özel olarak yaptırmış diye biliyorum ben.bunu hep yapar çünkü :D

- - - Eklendi - - -

:rica:

17. ben yapıwerdim birazdan paylaşırım şimdi deniyom :) ama biraz deişiklik yaptım aynısını yapmam o alıntı olur :) tabi deişiklik derken yazılar yerine renklerle belirttim yine on off olayını :)

yaren_dede bunu beğendi.
  18. alıntı olması için paylaşması lazım dostum sen bir yerde gördünmü?

neyse önemli olan yapmış olman bekliyorum :)

najanaja bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 11:15