Weather Widget Skin by D0c

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tempestshine

tempestshine

Üye
    Konu Sahibi

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Nextman

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Teşekkürler

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:tşk:

yaren_dede

yaren_dede

Üye
teşekkürler şeffaf toggle ne zaman çıktı hiç görmedim :hmmm

tempestshine

tempestshine

Üye
    Konu Sahibi
Toggle widgetlar

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Thanx.

tass_co1983

tass_co1983

Üye
yaren_dede

yaren_dede

Üye
anladım. icon lara bakarsanız toggle widget icon ları ile aynı. kasdettiğim eleman temadan iconu söküm widget a gömmüş. istersen yapabilirim :oke:

yalnız burdaki ön izlemedeki gibi değil oradakiler, yapabiliyorsan yap bizde hep yabancıların yaptıklarını kullanmamış oluruz bizdende birşeyler çıksın :oke:

tass_co1983

tass_co1983

Üye

yalnız burdaki ön izlemedeki gibi değil oradakiler, yapabiliyorsan yap bizde hep yabancıların yaptıklarını kullanmamış oluruz bizdende birşeyler çıksın :oke:

yapıp paylaşmayı çok aklımdan geçirdim lakin fırsat olmadı. aslında yapımı çok basit ;) konu açmayı bile düşünüyorum bununla ilgili ama zaman bulamadım. daha önceden paylaşılmış toggle widget sis lerini sis contents ile açıp içindekiler sekmesinden değiştirip kaydetmek :oke: bu kadar basit. senin için yarına bu konudaki widget dan yapıp pm atarım :oke:

Metin MF

Metin MF

Üye
:tşk:

achambo

achambo

Üye
teşekkrüler

najanaja

najanaja

Üye
ben yapıwerdim birazdan paylaşırım şimdi deniyom :) ama biraz deişiklik yaptım aynısını yapmam o alıntı olur :) tabi deişiklik derken yazılar yerine renklerle belirttim yine on off olayını :)

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
ben yapıwerdim birazdan paylaşırım şimdi deniyom :) ama biraz deişiklik yaptım aynısını yapmam o alıntı olur :) tabi deişiklik derken yazılar yerine renklerle belirttim yine on off olayını :)

alıntı olması için paylaşması lazım dostum sen bir yerde gördünmü?

neyse önemli olan yapmış olman bekliyorum :)

• Beğen
Tepkiler: najanaja
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt