WaterBox 1.0 - uses an embedded motion sensor to emulate the water inside the sc

Sponsorlu Bağlantılar

leiche

leiche

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
WaterBox 1.0 - uses an embedded motion sensor to emulate the water inside the sc
WaterBox 1.0 - uses an embedded motion sensor to emulate the water inside the screen

WaterBox Accelerometer kullanarak çalışan bir ekran uygulamasıdır telefonunuzun hareketine göre ekranda ki su dalgaları meydana gelir...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ISRAlbanian, frk uzn, evren2012 ve 14 diğerleri

xkadir61

xkadir61

Üye
n73 için olmaz herhalde, gelde n95 alma şimdi.:agla

mpy

mpy

Üye
grafikler hoşuma gitmedi bayağa paintten çıkma gibi ama hareket algılayıcıyı iyi kullanıyor. sağol.

orcthesorc

orcthesorc

Üye
mükemmel bir deneyim...açıkçası grafiksel olarak pek bir önemi yok.Ben bir n93i kullanıcısım ve beni 15 dakika dahi olsa mutlu etti...ve eminim,gösterdiğim herkez çok şaşıracaktır..bu bile yeter..

Emeği geçenlere teşekkür ederim...

alemci776

alemci776

Üye
çok saol n73te olsa süper olurdu...

ziya68

ziya68

Üye
emegine saglik

ercankasak

ercankasak

Üye
ALLAH razı olsun,emeği geçenlere teşekkürler.bence imkanı olan n95 almalı muhteşem bir makina,şarj hariç...

--------------- Ekleme ---------------

ewt yükledim ama grafikler çok zayıf diyebilirim.keşke yukarıdaki resimdeki gördüğümüz gibi olaydı,en azından bi nebze.

akon94

Üye
saol

AHMET2525

AHMET2525

Üye
grafikler hoşuma gitmedi bayağa paintten çıkma gibi ama hareket algılayıcıyı iyi kullanıyor. sağol.
grafikler önemli diil ztn adamlar harika programlamış su fiziğini o yeter:naughty::naughty:
böyle programların bilgisayardada örnekleri var tabi sensörsüz phun diye bi fizik motoru vardı
adresinden bakabilirsiniz dönem ödevi olarak yapmıştım siteyi sanırım adresini vermem reklam sayılmaz

NobLe

NobLe

Üye
Teşekkürler güzel paylaşım:oke:

tgtgtg

Üye
süper teşekkürler..

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
güzel paylaşım saol

emrah_16

emrah_16

Üye
eğlenceli bir uygulama tuttum bunu ama arkadaşın dediği gibi grafik bakımından bayaa bi fakir ama olsun emeğine sağlık

Lacoste

Lacoste

Üye
superrrr oldu

sneijder_23

sneijder_23

Üye
WaterBox 1.0 - uses an embedded motion sensor to emulate the water inside the screen

WaterBox Accelerometer kullanarak çalışan bir ekran uygulamasıdır telefonunuzun hareketine göre ekranda ki su dalgaları meydana gelir...

ya kardes ben bunu yukledim ama hareket etmiyor yardim edermisiniz

hassan27

hassan27

Üye
ellerine sağlık kanka

turkman50

turkman50

Üye
öcelikler paylasım içn tesekkur ederim,ama N79 da calıstıramadım program sorunsuz yuklenıyor ama acılmıyor,saygılar

merty24

merty24

Üye
teşekkürler

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
saol

macman

macman

Üye
emeğine sağlık.