w810i karakter sınırı ortadan nasıl kaldırılır...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dert36

Üye
    Konu Sahibi
w810i karakter sınırı ortadan nasıl kaldırılır...
Merhaba arkadaşlar, benim bir tane sonyericsson w810i telefonum var, onunla 0.facebook.com üzerinden facebook'a giriyorum ve facebook'ta yorum yazma veya arkadaşlara mesaj göndermek için sonyericsson'un kendi mesaj kutusu açılıyor ve buraya mesaj'ın belli bir karakter sınırlandırması var ben o karakter sınırını ortantan nasıl kaldırabilirim, yardımcı olursanız çok sevinirim... şimdiden çok teşekkür ederim... saygılarımla... Allah'a emanet olun...

recep9425

Üye
aynen bendede öyLe :S

Marchegiani

Marchegiani

Üye
Bunun bir çözümü ne yazık ki yok arkadaşlar. Cihazın belirttiği karakter sayısıyla mesaj göndermelisiniz.

emyoluyuz

Üye
bende 810i kullanıyorum ama öyle bir sorun yaşamıyorum facebooka girdiğimde, tüm karakterleri kullanabiliyorum. tek yaptığım şey ayarlar>dil>yazma dili sonra tümünü seçip kaydettim

MJS

Üye
arkadaşlar bende w810i kullanıyorum da adres yazma penceresi bulamadım bana dizin olarak söylermisiniz nerde yazıcam 0.facebook.com u ? ( dizin örn : menü / ayarlar / internet vb.

--------------- Ekleme ---------------

tmm hallettim arkadaslar.

dert36

Üye
    Konu Sahibi
Önce Menü'ye girip ordanda internet servislerine gireceksiniz, internet seçeneklerine girdikten sonra seçeneklere tıklayacaksınız... sonra git seçeneğinden adresin gire tıklayacaksınız... yani (Menü - İnternet Seçenekleri - Seçim - Git - Adresi Gir)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt