w800i kaça alırsınız?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
katibim

katibim

Üye
    Konu Sahibi
w800i kaça alırsınız?
evet ben maymun iştahlı katibim :ah: bu güne kadar yaklaşık 100'ün üzerinde telefon değiştirdim ve 5 gün önce çok büyük bir heyecanla 6680'i satıp sıfır garantili w800i aldım ama dediğim gibi ben maymun iştahlıyım ;;) kızmayın ama bu telefondanda sıkıldım :huhu: şimdi ben bunu burada satsam kaça satarım ?güvenilir olurmu?ve uzaktaki bir alıcıyla para v.s. nasıl alırız malı nasıl teslim ederiz?telefon dediğim gibi 5 günlük paha bile biçemiyorum,nede olsa artık 2.el kategorisine girdi.buradan siz arkadaşlarımın mantıklı bir fiyat teklifini bekliyorum, örneğin ; ben şu fiyata verirsen kesin alırım gibi....
duyarlı arkadaşlardan teklif bekliyorum hani sıfır telefon almaya gücü yetmeyenlerden, onları uygun bir fiyata w800i sahibi yapmak istiyorum,yazık telefoncuya nasılsa çok ucuza gider hiç değilse arkadaşlarım faydalansın değilmi?

[email protected]
cep: 0.532.5089688
amasya

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Geçen emreakcalı 550 ye sattı ona göre bir fiyat ver ben ciddi alıcıyım.. ;)

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
bi fiyat duysaydık ;)

katibim

katibim

Üye
    Konu Sahibi
makul bir fiyat vereyim van hoijdonk emreninki yurtdışı garantiliydi benimki yerli daha 5 günlük ilgin içinde sağol 650.00-ytl nasıl sence

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Emreninkide tr garantiydi diye hatırlıyorum..

Neyse msn e ekledim oradan konuşalım istersen.. ;)

katibim

katibim

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bu forumda bir amasyalı üstteğmen arkadaş görmüş ilanı ona sattım 650'ye sağolun

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
alperak Hayırlı olsun.. ;)

emreakcali

emreakcali

Üye
cok iyi vermisin hayirli olsun hic bir tlf cu 550 den fazla vermezdi ii bi alisveris olmus senin icin benimkide garantili idi

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
nese hayırlı olsun

katibim şimdi hangi telefonu alcan ?? :DD

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Hayırlı olsun.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Piyasanın en iyi telini sattı şimdi ne alacak merak konusu.. :wacko:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Kesinlikle :(

W800'den başka alacak telefon da yok ki :ah:

6680'i de kullandın.

alperak

Üye
Arkadaşlar çok teşekkür ederim herkese gerçekten müthiş bir telefon sahibi oldum sağolsun Tuncay kardeşimin sayesinde artık ben de W800i klubüne katıldım.... :hoho:

katibim

katibim

Üye
    Konu Sahibi
güle güle hayrını gör kardeş ben symbiandan kopamadım 6630 alacağım herhalde yada samsung d600'de olabilir ama daha piyasada yok bildiğim kadarıyla.aslında şu 6630 music edition'u bekliyeceğim ama o zamana kadar telefonsuz duramam

katibim

katibim

Üye
    Konu Sahibi
ama bir aklımda p910i al diyor kararsızım anlayacağınız.kısacası alıpta birkaç yıl hiç değiştirmeyeceğim bir telefon arıyorum varsa tabii :(

cllgr

cllgr

Üye
100 ün üzerinde tel degiştirmek vay ve bu ne merak arkadaş.5 günde tel degişirmi.sen şimdi hiçbir tel begenmezsinki.tel üreticilerine söyleyip sana özel tel imal ettirmek gerek.ne diyim allah gözünü doyursun ilk defa böyle bişey duyuyorum.tel meraklı çok kişiler duydum ama seninki bi başka valla.allah gönlüne göre tel versin güzel kardeşim. :supriz:

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
w800 satılırmı ya radyo desen radyo ses desen ses görütü desen o biçim :D beLki seni n90 yada n91 keser onlarda symbian tabi pahalı ama sen bilirsin

metintekin

Üye
walla bence sen telefon kullanma.yada 3310 al . yoksa bunun sonu yokkk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...