Voyager Home Screen (vHome) v3.00 s60v5 SymbianOS9.4 (Türkçe) by Ethnic

Sponsorlu Bağlantılar

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
arkadasim bunun v3.51 versiyonunu cevirebilirmisin? o daha super yaparsan ozel mesaj atarsan sevinirim.iyi ceviriler

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
telefona yükledikten sonra bu uygulamadan nasıl çıkılıyor :bilmm

Εthnic

Εthnic

Üye
arkadasim bunun v3.51 versiyonunu cevirebilirmisin? o daha super yaparsan ozel mesaj atarsan sevinirim.iyi ceviriler

ne yazıkki 5800 ımı sattıktan sonra artık çeviri yapamıyorum... çunku programları 5800 ile çeviriyordum.. ve artık android telefon kullandığımdan dolayı bu pek mümkün görünmüyor..

----------Eklendi @ 21:16:46 ---------- Yazıldı @ 21:12:10 ----------

telefona yükledikten sonra bu uygulamadan nasıl çıkılıyor :bilmm

home ayarlarından çıkabilirsin.. yalnız uygulamanın telefon kapanıp açıldıktan sonra programın otomatik olarak tekrar açılmaması için otomatij baslati devre disi birakman gerekiyor yada eger kullanmiyacaksan en iyisi programi silmek...

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
Εthnic;3504905' Alıntı:

ne yazıkki 5800 ımı sattıktan sonra artık çeviri yapamıyorum... çunku programları 5800 ile çeviriyordum.. ve artık android telefon kullandığımdan dolayı bu pek mümkün görünmüyor..

----------Eklendi @ 21:16:46 ---------- Yazıldı @ 21:12:10 ----------

home ayarlarından çıkabilirsin.. yalnız uygulamanın telefon kapanıp açıldıktan sonra programın otomatik olarak tekrar açılmaması için otomatij baslati devre disi birakman gerekiyor yada eger kullanmiyacaksan en iyisi programi silmek...

bu uygulama ramde fazla yer harcıyormu

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
teşekkür ederim arkadaşım

Εthnic

Εthnic

Üye
rica ederim..

muzo52

muzo52

Üye
çalışırsa 5800 da takla atıcam valla çok teşekürler bıktık bu modelden intehar edicem ya

----------Eklendi @ 02:10:33 ---------- Yazıldı @ 02:06:47 ----------

keşke imzalı olsaydı yükleyemedim lanet telefona

yare1815

yare1815

Üye
Tşklerr:)

Εthnic

Εthnic

Üye
Iyi kullanimlar..

CONNECTED7

CONNECTED7

Üye
hava durumu nasıl güncelliyo şehri bul deyince bulup O derecede kalıyo ellerin kolların dert görmesin

Εthnic

Εthnic

Üye
Ben uzun zamandır kullanmıyorum. Daha dogrusu kullanamıyorum androıd telefon kullandıgım icin ama bilen arkadaslar yardımcı olur umarım..

ayvalıkonur

ayvalıkonur

Üye
5800 a olmuyor

Bozkurt_28

Bozkurt_28

Üye
Benim 5800 a oluyorsa hepsine olur Süpermis arkadaşım eline sağlık

Εthnic

Εthnic

Üye
Gule gule kullan...