Vovu: Türk Yapımı Küçük Bir Bulmaca Oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
Vovu: Türk Yapımı Küçük Bir Bulmaca Oyunu

Merhaba arkadaşlar. Oyunun ana konusuna gitmek için BURAYA tıklayabilirsiniz. Oyun listesinde olması için buraya da bir başlık açmak istedim.
Yorumlarınız benimiçin çok kıymetlidir :)

Oyun Tanıtımı
Vovu, kolay oynanabilen, rahatlatıcı bir bulmaca oyunudur. Herhangi bir başarı amacı gütmeden, herhangi bir yerde, istediğiniz zaman rahatça oynayabileceğiniz, basit ama düşündürücü mekaniğe sahip bir Android bulmaca oyunudur. Tamamen ücretsizdir.

Play Store linkine tıklayarak ya da aşağıdaki görseldeki QR kodunu okutarak oyunu indirebilirsiniz.

Play Store: ...

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Henüz oynamayan varsa ilk bölümü denesin derim :) Otomatikman devamını oynadığınızı göreceksiniz :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: furyzer0 ve 'Şeref'

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Senin Mi Oyun? Seninse Başarılarının Devamını Dilerim.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Beğen
Tepkiler: PalmerTech
PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
Açıkçası keşke tüm cihazlara çıkartsaydım diye pişman oldum sonradan, ama android studio'da başlamış oldum öyle devam etti :)

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Açıkçası keşke tüm cihazlara çıkartsaydım diye pişman oldum sonradan, ama android studio'da başlamış oldum öyle devam etti :)
Başlamak Bitirmenin Yarısıdır Derler Bakarsın ONlarada Yaparsın :) Başarılar Tekrar

• Beğen
PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
Oyun tutarsa windows ve iPhone için de çıkartabilirim :) aklımda.

furyzer0

furyzer0

Üye
Oyun tutarsa windows ve iPhone için de çıkartabilirim :) aklımda.
Hangi platformda geliştiriyorsun bilmiyorum ama visual studioda xamarin platformunu kullanarak hem android,ios ve windows phone için birlikte uygulama geliştiriyorsun.hepsi de ücretsiz olarak sunuluyor.

Sent from mTalk using lumia950

PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
Hangi platformda geliştiriyorsun bilmiyorum ama visual studioda xamarin platformunu kullanarak hem android,ios ve windows phone için birlikte uygulama geliştiriyorsun.hepsi de ücretsiz olarak sunuluyor.

Javada yazdım hocam ben. Xamarin icin önce extra bir dil öğrenmem gerek (:

• Beğen
Tepkiler: furyzer0
onurw58

onurw58

Üye
  • Beğen
PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
Çok ilginç yani millet ücretli uygulama yapıyor herkes satın alıyor, biz burada ücretsiz yayınlıyoruz doğru düzgün indiren yok :hmmm hata nerede acaba :hmmm oyun mu kötü oldu anlamadım ki :hmmm

furyzer0

furyzer0

Üye
Çok ilginç yani millet ücretli uygulama yapıyor herkes satın alıyor, biz burada ücretsiz yayınlıyoruz doğru düzgün indiren yok :hmmm hata nerede acaba :hmmm oyun mu kötü oldu anlamadım ki :hmmm
İnsanlara karmaşık geliyor olabilir ya da yeteri kadar reklam yapmamış olabilir oyunun güzel olması o kadar önemli değil mesela candy crusha bak çok basit ve hiç orjinal değil yıllardır olan bir oyunu nasıl o kadar oynandı

PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
İnsanlara karmaşık geliyor olabilir ya da yeteri kadar reklam yapmamış olabilir oyunun güzel olması o kadar önemli değil mesela candy crusha bak çok basit ve hiç orjinal değil yıllardır olan bir oyunu nasıl o kadar oynandı

Karmaşıklıktan olduğunu sanmıyorum. Benzer kategoride Hook var mesela, ücretli olmasına rağmen çok iyi tuttu. Ama reklamı evet iyi yaptı adam. Şimdi bir oyun daha sürdü benimle aynı zamanda, ücretli olmasına rağmen top 5'in içinde neredeyse bütün ülkelerde.
Şuan en iyi sıralamam Japonya'da, Japonya'da nasıl reklam yapılır en ufak fikrim yok. Açıkçası benim 1 hafta sonundaki beklentim en azından 5000 indirmeyi geçmekti daha 2000'i yeni geçti oyun.

• Beğen
Tepkiler: onurw58
onurw58

onurw58

Üye
Karmaşıklıktan olduğunu sanmıyorum. Benzer kategoride Hook var mesela, ücretli olmasına rağmen çok iyi tuttu. Ama reklamı evet iyi yaptı adam. Şimdi bir oyun daha sürdü benimle aynı zamanda, ücretli olmasına rağmen top 5'in içinde neredeyse bütün ülkelerde.
Şuan en iyi sıralamam Japonya'da, Japonya'da nasıl reklam yapılır en ufak fikrim yok. Açıkçası benim 1 hafta sonundaki beklentim en azından 5000 indirmeyi geçmekti daha 2000'i yeni geçti oyun.
bu işler sabırla olur kardeşim coğu geliştirici bunu bilerek başladı bu işe az sabır yavaş yavaş olacak :D

• Beğen
PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
hadi bir 10k yapalım şu indirmeyi :)

Üst Alt