vodafonun başıma getirdikleri

Sponsorlu Bağlantılar

psclabs

psclabs

Üye
    Konu Sahibi
vodafonun başıma getirdikleri
arkadaşlar ben bundan 4 ay önce vodafoneye geçtim internet kotamı yani tarifemi değiştimek için başvuru yapmam lazımdı ,arkadaşlar 2 ay boyunca müşteri hizmetlerine ulaşamadım lanet olsun.bende son faturamı ödeip avea geçtim bana 1 haftalık 87 tl fatura geldi aklı olan vodafoneye geçmesin hep kazık herkese yazık iyi düşünün kara verin aveada aylık 49 tlye 4gb internet 1200 dk her yöne 1000 sms bol bol konuşuyorum sms atıyorum internet keyfini doya doya yaşıyorum.gerçektende çok memnunum.herkese saygılar sevgiler.

• Beğen
Tepkiler: xmustx ve BrainHacker

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Ben istediğim an müşteri hiznetlerine ulaşıyorum
Siz nasıl ulasamadınız anlamadım

Herhangi bir vodafone şubesine gitseydiniz keşke

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
ismail

ismail

Üye
aynen mhyi hangi saat ararsam arayım ulaşıyorum

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
arkadaşlar ben bundan 4 ay önce vodafoneye geçtim internet kotamı yani tarifemi değiştimek için başvuru yapmam lazımdı ,arkadaşlar 2 ay boyunca müşteri hizmetlerine ulaşamadım lanet olsun.bende son faturamı ödeip avea geçtim bana 1 haftalık 87 tl fatura geldi aklı olan vodafoneye geçmesin hep kazık herkese yazık iyi düşünün kara verin aveada aylık 49 tlye 4gb internet 1200 dk her yöne 1000 sms bol bol konuşuyorum sms atıyorum internet keyfini doya doya yaşıyorum.gerçektende çok memnunum.herkese saygılar sevgiler.
Verdiği iki örneğin ne alakası var. Avea'da başka hatta geç bakayım aynı faturayı avea kesiyor mu kesmiyor mu gör. Konu içeriği başlangıcı ve bitişi çok alakasız olmakla birlikte bende ne zaman arasam müşteri hizmetlerine ulaşabiliyorum.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim ve Dede
psclabs

psclabs

Üye
    Konu Sahibi
nasıl ne alakası var senin neden zoruna gidi yor benim başıma getirdi.gene diyorum diyecemde vodafon kazıktır varmı ötesi fatura detayını istedim neden göndermiyorlar gönderseler savcılığa verecem dolandırıcılar.ben vodafonun şübesiyle 190 km mesafe 50 tl yol parası 30 yemek neye yarar arkadaşım

KayraBey

KayraBey

Üye
Vodafone candır... Kullanmasını bilene...

• Beğen
Tepkiler: tatar1926
S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
nasıl ne alakası var senin neden zoruna gidi yor benim başıma getirdi.gene diyorum diyecemde vodafon kazıktır varmı ötesi fatura detayını istedim neden göndermiyorlar gönderseler savcılığa verecem dolandırıcılar.ben vodafonun şübesiyle 190 km mesafe 50 tl yol parası 30 yemek neye yarar arkadaşım
Bırak tamamen saçmalamışsın yok 2 aydır ulaşamamışsın müşteri hizmetlerine falan. Hayır hem Vodafone 'da aynı şeyden bahsedersin hem Avea 'da ve Avea daha iyidir o zaman anlarım konuya başka yerden girip kalkıp Avea 'yı övmen tamamen saçmalık. İşine gelmeyincede hemen değiştin :)

• Beğen
Tepkiler: The SLayeR
heathrow

heathrow

Üye
amaç vodafone'u kötülemek ama onu bile becerememiş :) kötülemek bile zeka gerektirir. 2 aydır müşteri hizmetlerine ulaşamıyormuş… peh :)

• Beğen
Tepkiler: Mertcenkk, The SLayeR, mehsevim ve 1 kişi daha
psclabs

psclabs

Üye
    Konu Sahibi
saçmalıyan sensin sen saçmalamassan demeesin sen kim oluyorsun da şaçmalıyorsun diyorsun gene diyorum kazıkfone diyecemde

trexone

Üye
vodafone mu aman yaklaşmayın arkadaşa hak veriyorum kazıkçı olmuşlar resmen.faturasızdan faturalıya geçirmek için mesaj attılar 500dk 500sms 1gb internet diye geçtim faturalı 1 yıllık taahhütlü dedikleri tarifeye 3 ay sonra şokkkkk internetim kapandı aramadığım yer kalmadı kimse bişey yapmadı yazıklar olsun vodafone a bir daha amannnn vodafone a bulaşmayın derim.

The SLayeR

The SLayeR

Üye
vodafone dayım rahatım :) turkcell gbi paragöz değil yıllarca sömürdülerdi

• Beğen
Tepkiler: tatar1926
kumarbazjoker

kumarbazjoker

Üye
Turkcell pahalı avea kalitesizken vodafone yat kalk dua et derim susarım.Burdur,Isparta da aveada 3g baglanti gormemis insanim

archh

Üye
vodafone faturalı sıkıntılı faturasız çok güzel :)

Mertcenkk

Mertcenkk

Üye
F<3ReVer Faturasız Vodafone ;)

• Beğen
Tepkiler: The SLayeR ve archh

archh

Üye
cepnet olmasa vodafoneda kalmam zaten

izmitli1983

izmitli1983

Üye
reklam kokan hareketler bunlar mayk :)

blastx

blastx

Üye
bende yorum yapayım ben telsim vf olalı hic fatura sıkımtısı yasayan duymadım suan 2 enıstem red kulanıyo bırı 10 yılk abone belkide adam seçiyordur avea dersek fatura sisirdigi herkesce maglum cok magdur tanıyorum arkadas 1 hafta ıcın fatura kestı demis eger siz yeni fatura doneminde nt yaptıysanız isterse 1 gun kullanıp tasimıs olun 1 aylık fatura odersınız zaten turkcelden konusmaya gerek yok bile

xxynsdark

xxynsdark

Üye
bende vodafone de açık buldum aylık 12 tl sınırsız internet + 1000 sms kullanıyorum

Üst Alt