Axess Fatura Ödeme Talimatı 200Tl Chip Para

Sponsorlu Bağlantılar

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
Axess Fatura Ödeme Talimatı 200Tl Chip Para
Nisan ayı sonuna kadar fatura talimatlarına 200 TL chip-para!
Axess ile vereceğiniz yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatlarınızdan 200 TL’ ye varan chip-para kazanabilirsiniz!

30 Nisan’a kadar vereceğiniz tüm yeni fatura talimatlarınız için, HER yazıp 4566’ya gönderin, her yeni fatura için 50 TL, toplamda 200 TL chip-para kazanma fırsatı yakalayın

Talimatlarınızı Akbank Mobil ve Akbank İnternet, 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi veya Akbank Şubelerinden verebilirsiniz.

Kampanya detayları:

Axess, Axess Business, Axess KOBI ve Free asıl kartınız ile bu kampanyadan 08-30 Nisan 2020 tarihleri arasında yararlanabilirsiniz.
Kampanya kapsamında birden fazla kartınız varsa minimum bir talimatın Axess veya Free kartınızda olması gerekmektedir.
Kampanya kapsamında Axess, Axess exi26 ve Free kartlarınız ile otomatik ödeme talimatı vereceğiniz her yeni fatura için 50 TL, toplamda 200 TL chip-para kazanabilirsiniz.
Kampanya müşteri bazındadır. Nisan ayı boyunca kampanyaya dahil olan kartlarınızla vereceğiniz tüm fatura ödeme talimatlarından en fazla 200 TL chip-para kazanırsınız.
Kampanya kapsamında kazanacağınız ödül tutarı 2 Mayıs 2020’de kartınıza chip-para olarak yüklenecektir.
Ödül, sadece yeni vereceğiniz talimatlar için geçerlidir. Kredi kartınızdan verilen otomatik fatura ödeme talimatlarınızı iptal edip yeniden verirseniz veya banka hesabına tanımlı olan fatura ödeme talimatlarınızı iptal edip kredi kartınızdan verirseniz kampanyadan yararlanamazsınız.
Hesaptan verilen talimatlar kampanyaya dahil değildir.
Kampanyadan ödül kazanmanız durumunda, ödül yükleme tarihinden itibaren 6 ay içerisinde iptal etmemeniz ve Otomatik Ödeme talimatı verdiğiniz faturaların tahsilatının karttan yapılmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde chip-para taahhüt sonunda geri çekilecektir.
Axess ile talimatlı olarak ödenen faturalarınıza, faturanın ödenme tarihinden itibaren ödeme yapılana kadar aylık net (KKDF ve BSMV hariç) %1,40 olacak şekilde fatura ödeme faiz oranı günlük olarak işletilecektir.
Ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, faturanın ödenme tarihinden son ödeme tarihine kadar fatura faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan kısım üzerinden fatura faiz oranı işletilir.
Cep telefonu (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Mobil (Avea), Teknosa Mobil ve POCELL) faturaları ve Superonline faturalarınızdan faiz alınmamaktadır.
Kampanyadan faydalanmaya başlamak için 30 Nisan 2020'ye kadar KAMPANYAYA KATIL butonuna tıklamanız veya HER yazıp 4566’ya SMS göndermeniz yeterli. Kampanya katılımınız, kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt olduğunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
Akbank T.A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.


Yalnız kafam karıştı günlük faiz alınır diyor
Nasıl iş bu bide Chip parayı harcayıp otomatik ödemeyi iptal etsek ne olur
 


Üst Alt