Vodafone'ye geçmek istiyorum?

Sponsorlu Bağlantılar

LucaDor

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone'ye geçmek istiyorum?
Merhaba arkadaşlar. Kaç senedir Turkcell kullanıyorum ama bi öğrenci için çok pahalı olduğuna karar verdim ve artık operatör değiştirmek istiyorum. Çevremdekilerle konuştum Vodafone'u kötüleyen çıkmadı. Telefonum Nokia Asha 306, İstanbul/Yedikule'de(Fatih) yaşıyorum. Vodafone kullanan arkadaşlar görüşlerini yazabilir mi acaba?

wrongroad

Üye
Ucuz etin yahnisi yavan olur derler :-) dogru ucuz hesapli ama cekmedigi yerde inadini inat bi bolgede cekmiyorsa cekene kadar canin cikiyo

heathrow

heathrow

Üye
İstanbul'da çekiyor. Daha önce kullanmıştım.

Silinen Üye 325954

Silinen Üye 325954

Kapalı Hesap
Merhaba arkadaşlar. Kaç senedir Turkcell kullanıyorum ama bi öğrenci için çok pahalı olduğuna karar verdim ve artık operatör değiştirmek istiyorum. Çevremdekilerle konuştum Vodafone'u kötüleyen çıkmadı. Telefonum Nokia Asha 306, İstanbul/Yedikule'de(Fatih) yaşıyorum. Vodafone kullanan arkadaşlar görüşlerini yazabilir mi acaba?
bende 3 aydır vodafone deyim duble 500 tarifesindeyim 500 dakika her yöne 500 mb internet 15 tl kullanıyorum.malatya dayım daha çekmediğini görmedim çekimi ses kalitesi güzel geçmeni tavsiye ederim.

LucaDor

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim arkadaşlar :)

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Vodafone candir vodafone na 1000 dk heryone 10000 sms 1 gb internet 20 tl veryrum cevrem vodafone oldugu icin sikintida yasamiyorum :)

Üst Alt