Vodafone'den Her Yöne 100 SMS Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

s.volkan

s.volkan

Üye
SMS Kampanyası bana göre en iyi vodafone tarafından yapılıyor her yöne konusunda...

100 SMS her yön için ideal bir durum.Diğer hafta almak istemeyebilirsin ve kullanmazsın paranda cebinde kalır..

Ancak bunlara reklam lazım kardeşim..

Reklamsız bu kampanyaları nasıl duyuracaksın anlamak güç hemde çok güç

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Bence bu farklı bir strateji. Turkcell yaptığı çoğu kampanyanın reklamını yapmıyor. Mesela E- Bülten Kampanyası için hiç reklam yapmadı. Turkcell kadar Kampanya yapan yok ama Turkcell her yaptığı kampanyanın reklamını yapmıyor.

Avea ise ne yapsa her şeyin reklamını yapıyor. Reklam verene kadar 1 kampanya daha çıkarsa, reklam parasını da kampanyaya verse daha mantıklı olur bence :)

paradox1026

paradox1026

Üye
SMS Bakiye öğrenmek için msj hakkımdan düşüyo varmı böyle bir mantık yha

s.volkan

s.volkan

Üye
Bence bu farklı bir strateji. Turkcell yaptığı çoğu kampanyanın reklamını yapmıyor. Mesela E- Bülten Kampanyası için hiç reklam yapmadı. Turkcell kadar Kampanya yapan yok ama Turkcell her yaptığı kampanyanın reklamını yapmıyor.

Avea ise ne yapsa her şeyin reklamını yapıyor. Reklam verene kadar 1 kampanya daha çıkarsa, reklam parasını da kampanyaya verse daha mantıklı olur bence :)

Hayır bununla onları bir tutamazsın..

Turkcellin yaptığı kampanyalarında bir çoğu müşteriye inmiyor. Müşteriye inenlerinki tvden yapılıyor..

Örneğin NAR çok uzun süre reklamı oldu ve halen devam ediyor..

e bülteni yapmaz çünkü kısıtlı bir kampanya , abone çekecek bişey değil

Birde diğer verdiği kontörler ilk 100,000 kişi yada ilk 50,000 kişi gibi reklamı çıkana kadar bitiyor..

SMS PAKETİNİN olmadığını bilen çok abone var halen vodafone'da.

[Not: Nickimi değiştirmek istiyorum ne yapacağım]

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Haklısın abicim sen daha güzel açıklamışsın :) Kısıtlı kampanya çok fazla çıkıyor kampanyada diğer 2 operatör kısıtlı kampanya değil doğru düzgün kampanya bile yapamıyor.
Avea Patlıcan Wap Kampanyası ne oldu hala bilmiyorum

Talebinle ilgileniyorum hemen abi :)

sekoda9

Üye
sagolun bilgi için

s.volkan

s.volkan

Üye
Kaç kere alınabilişyor bu 10 kontörle 100 sms

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
İstediğin kadar alınabiliyor Volkan abi. Hatta 1 hafta geçmeden 2.,3. paketi bile alabiliyorsun :)

s.volkan

s.volkan

Üye
E o zaman süper olmuş :) Bak ben bunu bilmiyordum.Duruma göre 500 sms yetmiyordu bizim yanımızdaki elamana soruyu kız soruyordu tamam söylerim geçer o kesin :D

Aferin vodafone mantıklı bir iş yapmışsın..

birde 10 kontöre 1000 sms sürekli almalı bişey yaparsan değme keyfine :D

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Şuan en uygun SMS Paketi bu şekilde devam ederse eğer Vodafone görülüyor :) Hele ki Turkcell 300 - 3000 SMS'e devam etmezse Vodafone çok abone geçecek gibi.

metece92

Üye
peki bunu nasıl iptal ederiz 5bin sms gibi kendini yeniliyormu yoksa her hafta tekrar heryonemi yazmamız gerekiyor

piri.reis

piri.reis

Üye
her hafta tekrar almak zorundasın.

s.volkan

s.volkan

Üye
Reklamı ne zaman yapılacak merak ediyorum

mbemurat

mbemurat

Üye
faturalı hatlarda yine geçerli değil

ilo53

ilo53

Üye
pekı kac sms kaldını nasıl ogrencez bıde her hafta otomatık alıyomu yoksa ıstedıgımız haftaamı??

sarıoklar

Üye
pekı kac sms kaldını nasıl ogrencez bıde her hafta otomatık alıyomu yoksa ıstedıgımız haftaamı??

otomatik olarak yenilenmiyor bittiğinde kendiniz yeniden alacaksınız.
ayrıca hafatada 2 kez de alabilirsiniz.
kalan smsleri sms yazıp 7514'e göndererek öğrenebilirsiniz.

Mayk29

Mayk29

Üye
Yurtdısıda gecerlimi peki?

paradox1026

paradox1026

Üye
Yurtiçi

muhammet123357

Üye
be kampanya bitti mi???

Üst Alt