Vodafone'dan sonra Turkcell de iPhone dedi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lion Heart

Lion Heart

Üye
    Konu Sahibi
iPhone savaşı başlıyor: iPhone 3G için Vodafone'la anlaşan Apple, şimdi de Turkcell'le el sıkıştı.Vodafone'dan sonra, Turkcell de iPhone 3G'yi Türkiye'ye getirmek için Apple'la el sıkıştı. Turkcell'in ziyaret edenler, artık karşılarında iPhone 3G'nin resmini ve "çok yakında" ibaresini görüyor. Bu resme tıklandığında ise, Vodafone'un sayfasında olduğu gibi bir başvuru formu ekrana geliyor.

Bu formu doldurarak ön başvuru yapabilirsiniz. Ancak telefonun ne zaman Türkiye'de olacağı ya da nasıl bir satış stratejisi izleneceği henüz tam anlamıyla açıklığa kavuşmuş değil.

Bakalım çok yakında Vodafone ve Turkcell arasında yaşanacak iPhone 3G rekabeti nelere sahne olacak? Ama şurası da bir gerçek ki; işin içine rekabet girince, fiyatlar kullanıcılar için çok daha cazip hale gelebilir.

Hurriyet</B></STRONG></I></U>
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt