Turkcell 3G Fiyatları! Tüm Detayları Burada

Sponsorlu Bağlantılar

breaka

breaka

Üye
krdes bnce1 aylık 35 mılyondur ya o yada maç basıdır 35 kntör !!!

sweety_boy_43

Üye
ligtv yada dıger kanalları izlemek için 35 kontör ucreti varmıs pekı bız 35 kntr verınce bıze kac saat ızleme hakkı tanınacak..
dıger bır sey ıse mobıl tv de kanalları ızlerken tahmınıme gore cok kasar telefon

osnakli

osnakli

Üye
beklentiler resmen fosssss çıktı.ttnete kazıklanmya devam hehe

--------------- Ekleme ---------------

Hayır yok.

Şuan Süreyya Ciliv konuşuyor arkadaşlar.

Şuan açıklama yapan Lâle Hanım:
" Turkcell WINN, 3G ile 7,2 Mbps hıza ulaşabileceksiniz, ilerleyen zamanlarda ise 21 Mbps ile en hızlı interneti Turkcell'liler kullanacak."
"Şuan 39TL olan olan 1GB paketimiz 29TL'ye, 49TL olan 3GB paketimiz ise 39TL olacak."
24 taahhüt yapmanız halinde geçerli olacak.
" O yüzden diyoruz ki Turkcell'liler her yerde wınlasınlar. "
" Ön ödemeli aboneler haftalık 1GB pakete 19TL'ye alabilecekler."
"Alilece wınlamak istiyorsunuz ya da iş yerinizde wınlamak istiyorsunuz, bunun için 2 yeni ürünümüz var, Turkcell WINN 3G modem."
" HP'nin yeni modemiyle kampanya, netbook ile ayda 59 TL ve 99 TL ile kampanyalarımız başlayacak."

Servisler:
Sesli görüşme ile 3G aynı fiyata olacak. Tarifeniz neyse oradaki dakikalarınızı ya da kontörlerinizi ister görüntülü, ister sesli olarak görüşebileceksiniz.
Şuan itibari ile 1 Milyon kişi ön başvuru yaptı ve bu abonelerimize 1 saatlik görüşmemiz hediye!

Görmek Gibisi Yok!
VideoBul ile yeni bir uygulamamız hizmete giriyor.
Çektiğiniz videonuz anında facebook'ta yayınlanıyor.

Ayda 29 Liraya Gözz'ü alabiliyor ve ayda 200 dakikaya kadar Gözzü arayıp sevdikleri ve görmek istedikleri yeri görebilecekler.

Servisler
Ön Başvuru yapan 1Milyon abonemize 1 saat görüntülü görüşme ve 1 Saat Mobil TV hediye!
Artık günlük 1TL/20 Kontöre, aylık 4,95/35 kontöre Turkcell Mobil TV hizmetinden yararlanabileceksiniz.
Lig TV'de artık cebinizde ve aynı ücrete!
Eskiden Haberleri SMS ile cebinize alıyordunuz, bundan sonra haberler cebinize Video olarak gelecek!

En fazla yerde en çok 3G Turkcell'de olacak, ilk gün 30 ürün ve servisle 3G'yi Turkcell abonelerine sunacağız.
Söz verdiğimiz gibi de daha uygun fiyata Turkcell farkıyla kullanacaksınız.

KAPANIŞ
Süreyya Ciliv Ulaştırma Bakanı Binali YILDIRIM'a ve BTK'ya teşekkür ediyor.

bilgi için tşkler...

e_r_EN

e_r_EN

Üye
henüz açıklanan bilgilerde sınırsız internet paketi yok bu çok saçma Amerika 45 tl sınırsız 3g internet kullandırıyor türkiye herzamnki gibi yerlerde

darülmendep

darülmendep

Üye
Beni soran olursa telefoncuya 3g telefonu bakmaya gitti dersiniz:D

arslansem

arslansem

Üye
Lig tv de varsa harika :oke:

maleguard

maleguard

Üye
kotalı internet kullananlar için güzel bişi çünkü telefon ve adslye zaten 45 tl gibi bi para ödüyoruz aylık hesap edince 3g daha hesaplı ttnet bu durumda bişi yapıcaktır umarım :oke:

oguziverson

oguziverson

Üye
ayda 35 kontöre mobil tv super:coold: saol bilgi için

darülmendep

darülmendep

Üye
Ya arkadaşlar birşey soracam. 3g'li en ucuz ikinci el telefon kaç liradır acaba

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Arkadaşlar notları izlerken o an aldım :) Biraz düzensiz oldu, ama ne dedilerse anında yazdım. Sanırım çok güzel bir şey olacak bu WINN, 21Mbps hızına ulaştığında Turkcell 3G'nin hızını asıl o zaman alacağız :)

oguziverson

oguziverson

Üye
ya şu mobiltv yi nasıl izliycez peki turkell program mı vercek yoksa turkcellin sitesine girip fln mı izliycez destekleyen cihazlar bölümünde wap yada client die yazıo wap siteden onu anladım da diğeri ney bilen varsa?:oke:

osnakli

osnakli

Üye
acele etme çıkar kokusu 30 temmuzda :D

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
30 Temmuzda 20 tane yeni servis açılacakmış göreceğiz :)

darülmendep

darülmendep

Üye
Ney 20 yeni servis mi? Yok ya kesinlikle yeni bir tel. lazım. Arkadaşlar 2. el 3g'li ucuz telefon bilen yok mu yav

pitbull112233

pitbull112233

Üye
ya şu mobiltv yi nasıl izliycez peki turkell program mı vercek yoksa turkcellin sitesine girip fln mı izliycez destekleyen cihazlar bölümünde wap yada client die yazıo wap siteden onu anladım da diğeri ney bilen varsa?:oke:

nokia'nin symbian isletim sistemli 3g uyumlu cihazlarinda gerek real player'dan site adresi girerek gerekse tcell'in mobiltv uygulamasini yukleyerek daha onceden tv izlenebiliyordu.3g gelmeden once de tv izleme olayinda herhangi bir yavaslik veya kesilme yoktu.umarim bundan sonra da olmaz ama sınırsız paket de 3g servislerinin icinde olmasi gerek.sanirim tcell yuklenmeyi gozuyle goremedigi icin simdilik bunu cikarmiyor

--------------- Ekleme ---------------

Ney 20 yeni servis mi? Yok ya kesinlikle yeni bir tel. lazım. Arkadaşlar 2. el 3g'li ucuz telefon bilen yok mu yav

en ucuzu sanirim yine tcell'in kampanya dahilinde verdigi telefon.detayli bilgiye burdan ulasabilirsin.

hocam bi de benden sana bir tavsiye elektronik cihazda 2. el alma.

darülmendep

darülmendep

Üye
Peki teşekkürler bilgi için

akefeli

Üye
türktelekomun tekeli bitti 4 gb internete telefon dahil 45 ödiceme 3 gb internete 39 öderim

alos73

Üye
20.08.2009 tarihinde bandırmadan wıınnı aldım resmen insanı hasta eder bu hız böyle bişey yok herhangi bir sayfayı 3dak açıyor kaplumba hızında bu gün aldığım bayiye gittim durumu anlattım bana dedikleri 1 yıla kadar ttnet hızı olur şimdilik böyle kullanın dediler birde 8gb lik paket aldım bu hızla 8gb heralde 1yılda dolar ...uzun lafın kısası bu vıını almadan kullanan birinde izleyin öyle alın benim gibi mağdur olmayın 5mb lik bir müziği yemin ederim 2 saatte indiriyor .inanmayanlar alsın wını görsün ....

Üst Alt