Vodafone Smart 861

Sponsorlu Bağlantılar

alayınaa

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Smart 861
arkadaşlar vodafonun bir telefonu geçti elime ama internette hakkında hiç bir bilgi yok bilenler bildiklerini yazabilirmi adı vodafone smart 861 şimdiden teşekkürler

hamzahakyol

hamzahakyol

Üye
Vodafone Smart 861 Özellikleri

• [*=left]İşlemci Hızı : 650 MHz
    [*=left]RAM : 512 MB
    [*=left]ROM : 512 MB
    [*=left]Kamera : 3 MP
    [*=left]İşletim Sistemi : Android 2.3.4
    [*=left]Ekran : 3.2” büyüklüğünde 320 x 480 HVGA ekran

Benim Telefonda baktığım özellikler yukarıda mevcut. Bu bilgileri vodafone'un kendi sitesinden de bulabilirsin zaten. Lakin piyasadaki birçok çin malı telefondan bile kötü özelliklere sahip olduğunu söylemeden edemeyeceğim. RAM olarak bir Galaxy Ace kadar olsada işlemci olarak çok düşük kalıyor. Eğer telefonda hız benim için çok önemli beklemeyi sevmiyorum diyorsan önerebileceğim bir telefon değil. Ayrıca ICS güncellemesi bekleme bu telefona. Haydi kolay gelsin..​

hjhk

Üye
Arkadaşım bende 1 aydır bu telefonu kullanıyorum ve çok memnum.Şu ana kadar hiç kasma yapmadı.Bir sürü oyun yükledim ve kasmadan oynuyorum.İşte yüklediğim oyunlar;
Pes 2012
Dead Space
Assassins Creed 3D
Nfs Shift
Gangstar
Brother in Arms 2
Bu oyunları kasmadan oynuyorum ve hafıza kartınada çok kolay oyun kuruluyor.Yani ben telefonu tavsiye ederim :)

okanseleven

Üye
arkadaşım bende 1 aydır bu telefonu kullanıyorum ve çok memnum.şu ana kadar hiç kasma yapmadı.bir sürü oyun yükledim ve kasmadan oynuyorum.işte yüklediğim oyunlar;
pes 2012
dead space
assassins creed 3d
nfs shift
gangstar
brother in arms 2
bu oyunları kasmadan oynuyorum ve hafıza kartınada çok kolay oyun kuruluyor.yani ben telefonu tavsiye ederim :)

ben hiç memnun değilim smart 861 den. Hafizasi çok az. Uygulamalari hafiza kartina yüklemiyor. Yakinda hafiza dolu deyip faceye bile girmeyecek herhalde. Ayrica çekim sorunu var. Benim işyerimde -3. Katta soyunma odalari var. Oradan yukariya çikinca telefonu çekmiyor. Kapatip açmak gerekiyor. Sinyal gelmiyor. Başka internet sitelerine girip bakarsan herkes ayni dertte. Hjhk nasil bu kadar oyun yüklemiş hayret doğrusu. Uygulama ve oyunlari hafiza kartina direk atmanin bi yolu varsa banada söyleyin.

cix_can-61

Üye
650 mhz le pes ve dead space oynamak şaşırdım doğrusu :-o Ben 1ghz le ancak oynuyorum da :) st15i

deadspeca

Üye
Arkadaşlar telefonu 1 aydır kullanıyorum hafıza mükemmel 64 gb artırılabiliyor bnde 32 var.Hafıza kartını işletim sistemi olarak görebiliyor yüklediğiniz uygulamaları - uygulamaları yönet panaelinden seçerek taşıyabiliorsun yani ister hafıza kartına ister telefona. c.h.a.o.s 3d olsun gta4 3d olsun süper oynanıyor 650 mhz olması standart modelden dolayı kendi verdikleri kartla 1ghz olarak görüyor ... işlemcisi plus hid rod olduğu için böyle ... işlemci de fln bir sıkıntı yok kamerada mükemmel çekimler yapıyor... 3mgpxl yazıo ama kameraya girin bakın flash plus olduğu için 5mgpxl çekim yapabiliosun... interneti süper çift çekirdekli internet tarayıcısı var hdspa turbo kullanıyor... tam bir profesyonel anlıcanızz çok güzelllllllll :D

armağan aşçıeli

Üye
vodafone smart 861 ile internete bağlanılmıyor internet ayarını biliyorsanız yollarmısınız ? acil bi durum lütfen ..

escuridao

escuridao

Üye
arkadaşlar bende bu makinadan aldım da bişey sorucam bu makinanın üstünde android 2.3.6 var bunu androidin son versiyonlarını nasıl yüklerim ve nerden indirebilirim acaba android konusunda bilgisizimde :(

windman

Üye
Arkadaşlar merhaba, telefonun 32 gb ve bir çok program yüklediğini söylemişsiniz. Acaba bunu nasıl yaptığınızı da paylaşabilir misiniz. Telefon hiç bir şekilde root edilemiyor. Çalışmasına denilecek bişi yok hız problemi yok ama hafıza problemi olduğu bi gerçek. Çözüm için arkadaşlar yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler..

halil.ibrahim.

Üye
Ben de yeni aldım yaklaşık 1 aydır kullanıyorum fakat aynı sorunlar yani hafıza problemi bende de var kendisinden gelen yüklü uygulamalar vs... telefon hafızası doluyo.O gelen uygulamalar :AccuWeather.Com,Android Manager,Apps On SD,HelpLogin,OfficeSuite,Sahibinden.com,Tureng Sözlük,Yemeksepeti ... Bu uygulamalar hiç bir şekilde kaldırılmıyo bunları kaldırmanın rootsuz bir yolu varsa söylerseniz sevinirim.hjhk bu uygulamaları nasıl yükleyebildin? hafıza yetiyo mu play store den 2-3 şey indiriyorum hafıza doldu,boş alan yok falan filan diyo bi yardım ederseniz sevinirim :hmmm

windman

Üye
Yok arkadaş bu telefonun demek ki root una ulaşmak mümkün değil... Yapabilsen varsa lütfen paylaşım yapsın yabancı sitelerdeki uygulamaların hiç biri çalışmıyor çünkü telefonun sanırım yabancı versiyonları da farklı resmen rezillik çekiyoruz hadi bakalım hayırlısı :)

deadspeca

Üye
Arkadaşlar yüklediğiniz uygulamaları uygulamaları yönet panelinden sizin kendi yüklediğiniz uygulamalardan istediğinizi seçip sd karta taşıyabiliorsunun... TELEFONLA GELEN UYGULAMALAR HARİÇ... SAKIN VE SAKIN DA ROOT DENEMEİN ....

uAibo17

Üye
ben de bi sürü şey denedim olmuyor sd karttan başlatıp root atmak istediğimde ise ünlem işareti çıkıyor (fabrika reset yazan yrde hiç bir işlem yapmıyor reset ve yeniden başlatma dahil hepsin de aynı ünlem işareti çıkıyor) aslında benim telefonda gelen uygulamalarla sıkıntım yok. telefon belleğini arttırmak için de root tan başka çare yok galiba

ycelri

Üye
arkadaşlar telefon root ediliyor ben 2 hafta önce yapmıştım.

Cherkess77

Üye
Arkadaşlar telefonu 6 aydır kullanıyorum....Ayda 1 Tl'ye alınmış bir telefon için fazlasıyla iyi...Hani o Çin mallarıyla kıyaslayan arkadaşların bu telefon hakkında herhangi bir bilgisi olmadığına inanıyorum...Eksik tarafı, telefonun dahili hafızası çok düşük, ve de gereksiz programlarla içini doldurmuşlar...Root yapıp silerseniz 40 mb lık bir yer açılabilir...Hani öyle yavaş falan da değil...Samsung'un 450-500 TL2ye sattığı Android 2,3 telefonlardan kesinlikle çok çok iyi..Örneğin ekran çözünürlüğü...

- - - Eklendi - - -

Selam arkadaşım...Nasıl root edildiğini paylaşabilir misin? Telefonu yedim daha önce root yapayım derken...

Üst Alt