vodafone msn yardımmm

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
virtueslife

virtueslife

Üye
    Konu Sahibi
vodafone msn yardımmm
arkadaşlar ben vodafone msn yi her yüklememde telefonun hafızası doluyor . turkcell msn de bunu yapmıyor ama hafıza kartına deilde telefona yüklüyorum hafıza doluyor anlamadım gtti n70 kullanıyorum sanırım başka telefonlarda bole sorun yok.her seferinde msn yi kaldırıp yeniden kuruyorum anca düzeliyor . Bunun bir çaresini bulan var ise paylaşırsa memnun kalacağım

virtueslife

virtueslife

Üye
    Konu Sahibi
yardımcı olacak yokmu arkadaşlar

ilo53

ilo53

Üye
n70 kullanmadım o yuzden yorum yapamıcam. ama sana bıse soylıyımmı hıc kımse bakmaz mesaj a cunku bende samsung bolumune actm konu 2 hafta gectı hıc kımse bıse yazmadı

virtueslife

virtueslife

Üye
    Konu Sahibi
iyide kardeş vodafone sayfasına açmıcamda ne yapcam vodafone mns ya bu

IceMan7

IceMan7

Üye
kardes onu telefon değil hafıza kartının hafızasına yükleyecen çünkü boyutu fazla birde forumlarda bakarsan 10mb cache diye bir program var telefon hafızasın 10mb artırıyor yardımcı olabildiysem ne mutlu bana....

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
arkadaşım benim arkadastada aynı srun var oda n70 kullanıyor hafıza kartına yukluyor bu kezde hafıza kartının dolduruyor caresı okmu bunun galıba program hatalı

virtueslife

virtueslife

Üye
    Konu Sahibi
kardes onu telefon değil hafıza kartının hafızasına yükleyecen çünkü boyutu fazla birde forumlarda bakarsan 10mb cache diye bir program var telefon hafızasın 10mb artırıyor yardımcı olabildiysem ne mutlu bana....

kardeş cok saol ama hafıza kartına yüklesemde cok yavas çalışıor n70 lerde bu sorun var sanırım neyse cok saolun . yorumlarınız için. eyvallah

--------------- Ekleme ---------------

10 mb cache . işe yaramıor bende yükledim kaç kes ama bir sonuc yok aşırı ir hızlanma olmuor ram aynı hız aynı bir deısme gormedım o programı işe yaramaz buluorum .

21taner21

Üye
vodafone msn çok güzel hemde tamamen bedava işte hemen sende yap bedava msn kullan

virtueslife

virtueslife

Üye
    Konu Sahibi
bilioz bedava ama işte birde hafızamı doldurmasa manyak olcak

sedat_17

sedat_17

Üye
sorun basit fexplorer den nere yuklemissen onun systemıne gırıp mıdlesten msn nın klasorunu bulup rms.db yı sil
msn ye gır hafıza doldukca aynı islemi yapp

yasargungoren

Üye
n70 şin remi 20 mb tır programda hata olsa gerek vadafon ne yaptığını bilmiyor bende 6120 var n70 i bırak n 73 bile çok yavaş kalıyor ama telefonunuz desteklemiyor diye mesaj veriyor ama n73 e destek veriyor oysaki fazlası var eksiği yok

virtueslife

virtueslife

Üye
    Konu Sahibi
saolasın kardes inş işe yarar

--------------- Ekleme ---------------

sorun basit fexplorer den nere yuklemissen onun systemıne gırıp mıdlesten msn nın klasorunu bulup rms.db yı sil
msn ye gır hafıza doldukca aynı islemi yapp

kardeş bakıyorum ama orda birsürü klasor var birsürü rms.db dosyası var hangisini silicem ki hepsinimi.

virtueslife

virtueslife

Üye
    Konu Sahibi
Tamam sıldım :)

sethaa

sethaa

Üye
işe yaradı mı peki?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...