vodafone hattım başımdan geçen olay

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Malamadrı

Malamadrı

Üye
    Konu Sahibi
vodafone hattım başımdan geçen olay
ben iki hat iki telefon kullanıyorum vodafone hattı mi bir sebeple diğer telefonuma takmak zorunda kaldım neyse tekrar hatları değişim derken vodafone hattımı fayans üzerine koydum alım derken hat kalkmıyo zemin düzgün kayıyo bu fayans dediğim de yer değil masa üstü mermer iş yerinin masa üstünde var hafif çekerek aldım çip bölgede büyütecek ile baksanız çizik bulamazsınız simı taktım sim reddedildi diyo anladım ki hat bozuldu o sinirle hattı çip kısmını sil okşa yamult derken sim de bir gelişme yok aradım müşteri temsilcisini yedek sim kart ne kadar 8 tl peki hat içindeki numaralarımı alabilir miyim tabiki ama numaraları yedekledıysenız diyo ben bunu yapmamıştım dedim numaralar başka türlü alınamaz dedi diğer hattım ise turkcell o hat üzerinde çizikler harita oluşturmuş yinede hat sağlam bu vodafone her konuda güzel hat üreti mi çok zayıf anlatmak istediğim hattınızı benim yaptığım hatay yapmayın ayrıca eski cep net üyesiyim o iptal olacak mi dedim hayır hiç birşey değişmez dedi moralim düzgün olsaydı kız çıkmıştı adım merve size nasıl yardımcı olabilirim dedi ah ah bunu nasıl söyleyebilirilirım dedim pardon anlamadım dedi :) size demedim dedim :)

Salihç.

Üye
nedion bılbader sorun ne gicıkmısin sen

Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
günün çok kötü geçmiş göz var sende :D

pentagram_34

pentagram_34

Üye
Ben de okuyorum çok büyük bir sorunmuş gibi:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt