iPhone 3G Almadan Bilmeniz Gereken Gerçekler!!!

Sponsorlu Bağlantılar

ruweyda

Üye
meraba..aldım bennnn..ben de yeni iphone eski nokia kullanıcısıyım..2 3 gun oldu iphone alalı ama henüz pek bişey anlayamadım..bluetooth olmamamsı başlı başına bir eksi....ortamdaki kişilerle resim muzik vb alışverişi yapamamak bence çok kötü..umarım bana eski n73 ümü aratmaz..inşallah erken konuşuyorumdur daha pek çok guzel özellik barındıırıyodur bu iphone da ben yanılıyorumdur

kur

kur

Üye
Berbat oldugu yabanci sitelerdede defalarca izah edilmisti....
Bizim insanimiz reklama tav oluyo,sonra AH, VAH lar yukseliyor..
LUTFEN TELEFON almak isteyenler Teknik ozelliklerine bakip alsinlar;
3GS modelinde(EN SON MODELI,toplam 3 modeli var) bile on tarafta kamera YOOK..
java desteklemiyor.JAR ve SIS Program ve oyunlarini yukleyemezsiniz.....

Yedek parca,pil ,ekran ,:off: tamir ,problemleri ....

futbol123

futbol123

Üye
tebrik ederim güzel bilgi

Conqueror22

Conqueror22

Üye
abi 5800 aldım we gördüm ki bu ı phone warya eski 5110 lar kadar değeri yok gözümde harbiden ya boktan bi telefon bu ı phone 3g görüntülü konuşma bile yokk ya

2 tür telefon var ıphone olan ve ıphone olmayanlar

Ayrıca 2 çeşit pda var Dokunmatik olan ( örn . Ipone ) Basmatik olan ( diğerleri )

--------------- Ekleme ---------------

meraba..aldım bennnn..ben de yeni iphone eski nokia kullanıcısıyım..2 3 gun oldu iphone alalı ama henüz pek bişey anlayamadım..bluetooth olmamamsı başlı başına bir eksi....ortamdaki kişilerle resim muzik vb alışverişi yapamamak bence çok kötü..umarım bana eski n73 ümü aratmaz..inşallah erken konuşuyorumdur daha pek çok guzel özellik barındıırıyodur bu iphone da ben yanılıyorumdur
Bu sorunları çeşitli programları indirip çözebilirsin ,sadece görüntülü görüşme hariç olsa kaç kere görüşürsünüz Allah aşkına

gkn1988

Üye
iphone var cep telefonu var net yanıt budur bence :)

eneseminbahadir

eneseminbahadir

Üye
yazan kisi fazla abartmis..... gayet memnunum bem

tufankemal

Üye
slm yazdiklarinizi bastan sonuna okudum. ben yurt disinda yasiyorum. apple kullaniyorum. arkadaslar gercekden sakin almayin berbat bir telefon. n97 mini aldim sonradan. apple,ye günlerce müzik bile atamadim. bilgisayara yabanci biri degilim. ama isin gücün yoksa bir telefonla ugras. yok son sözüm yaziyi yazan arkadasa kulak verin sakin almayin. ve ayrica. iphone 3g,de fotograf cekiyor. camera bile yok. 3gs,de camera var. bunuda basdan bilin.

CS BETA

CS BETA

Üye
BNCE bi N96-N86 8MP-N900-X6 (bunlrdan biri) ve iphone touch 64 gb alcan hem iphone icin olan tüm uygulamaları destekliyor hemde bi kac eksigi war yani (arama yapamion ve camerası yok :) ama mp4 calar o kdr da olcak yani ) iphone 3gs den artısı ise (cabuk bozulmio ve 64 gb )

thecerhat

Üye
İ phone gibisi yok tabi kullanmasını bilene....

huso_85

Üye
Anlayana İphone,Anlamayana sivri sinek saz...

batudinho39

batudinho39

Üye
microsoft boşu boşuna Apple CeO sunu eleştirmiyormuş hakkikaten ne olduğunu gösterdin bize iphone3g'yi:oke:

askero

Üye
nokiadan şaşm:oke:am

saat1254

saat1254

Üye
adamın bacağında kıl yokmuş :D

şaka bi yana bende almaam

Üst Alt