|| Vodafone Günlük Senle Ben Paketi %100 Zamlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
|| Vodafone Günlük Senle Ben Paketi %100 Zamlandı
Vodafone günlük senle ben paketi zamlandı üstelik 10 saat
yerine sınırsız konuşun diyor. Bana gelen mesajları aynen aşağıya alıyorum.

gelen 1.mesaj:
... NUMARALI HATLA 28.06.12 08:13'YA KADAR SINIRSIZ KULLANABILECEGINIZ GUNLUK SENLE BEN PAKETINIZ HATTINIZA 1,9 TL KARSILIGINDA YUKLENMISTIR. GUNLUK PAKETINIZ IPTAL ETMEDIGINIZ TAKDIRDE 7 GUN BOYUNCA YENILENECEKTIR.

gelen 2.mesaj:

GUNLUK SENLE BEN PAKETINIZ ICIN TANIMLANAN NUMARALI ABONEYE DOGRU YAPTIGINIZ DAKIKA KULLANIMINIZ 28.06.2012 09:00:21 ITIBARIYLE %80'E ULASMISTIR.

simdi hem günlük sınırsız diyor hem de oran veriyor ne demek bu şimdi

phasan

phasan

Üye
herşeye zam geliyor zaten

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
gec kaldılar :)

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Konu yanlış bölümde olduğu için taşınmıştır.

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
sence uygun mu hasan
ayda 7.6 tl yapıyor bana gore bıraz fazla

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Yahu sanki günde 10 saat konuşabilecek misin :D

Işte maksat göz boyamak. adamlar zam yapacak ama zamlarına perde çekmeleri lazım onu da sınırsız yaptık diyerek yapıyorlar. zaten birgün 24 saat sen en az 8-10 saat uyursun, yemek cay derken zaten kalıyor sana kac saat ki :D
adamlar mesajlara zam yaparken mesaj miktarını da artırıyorlar maksat zam olması anlaşılmasın diye.
ben zaten 12bin mesajı bitiremiyorum benden :tl:10 alıyorsun. gün gelecek diyeceksin 50bin mesaj fiyatı :tl:20 eee ne anladık bundan

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
eskiden lüzumu halinde 1:tl: ye 10 saat alıyordum yetiyordu hatta artıyordu bile simdi fiyat hem 2:tl: hem de 24 saat çok pahalı...
aylık senle ben almak daha mantıklı inşaallah ona zam yapmazlar şuan 9.90:tl: 2000 dk veriyor

phasan

phasan

Üye
eskiden lüzumu halinde 1:tl: ye 10 saat alıyordum yetiyordu hatta artıyordu bile simdi fiyat hem 2:tl: hem de 24 saat çok pahalı...
aylık senle ben almak daha mantıklı inşaallah ona zam yapmazlar şuan 9.90:tl: 2000 dk veriyor

aylık daha mantıklı

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye

Aylık Senle Ben paketi 2000 DK değil 1800 DK'dır.

- - - Eklendi - - -

sevenler konuşur

Sevenler günde 10 saat konuşursa bir kaç yıla konuşacak kulak kalmaz o radrasyona. Ayrıca biraz mantıklı düşünsen pratikte 10 saat konuşmak imkansız gibi birşey.

phasan

phasan

Üye
Aylık Senle Ben paketi 2000 DK değil 1800 DK'dır.

- - - Eklendi - - -

Sevenler günde 10 saat konuşursa bir kaç yıla konuşacak kulak kalmaz o radrasyona. Ayrıca biraz mantıklı düşünsen pratikte 10 saat konuşmak imkansız gibi birşey.

benim tanıdım var günlük en az 15 saat konusuyor

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
benim tanıdım var günlük en az 15 saat konusuyor

En az 15 saat öyle mi ? Yani arkadaşının 9:00 da kalktığını düşünürsek ve yiyip içmeden direk telefona koştuğunu düşünürsek akşam 12:00 da telefonu kapatıyor. Yani en az 15 saat dedin daha fazlası da oluyor yani. Evet çok mantıklı gerçekten.

phasan

phasan

Üye
En az 15 saat öyle mi ? Yani arkadaşının 9:00 da kalktığını düşünürsek ve yiyip içmeden direk telefona koştuğunu düşünürsek akşam 12:00 da telefonu kapatıyor. Yani en az 15 saat dedin daha fazlası da oluyor yani. Evet çok mantıklı gerçekten.
en az 8 te kalkıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt