vodafone-cola-turka-kampanyasi

Sponsorlu Bağlantılar

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
vodafone-cola-turka-kampanyasi
5 Temmuz - 1 Aralık 2010 tarihleri arasında, Türkiye genelinde, COLA TURKA 2,5 L. Pet Şişe ve Çamlıca 2,5 L. Pet Şişe kapaklarındaki ŞİFRE’yi kısa mesaj ile Vodafone 4949’a gönderen katılımcılar her gün ilk başarılı katılımları karşılığında 30 dakika konuşma süresi, aynı gün içinde saat 23:59:59’a kadar yapacakları ikinci başarılı katılımda günlük limitsiz konuşma süresi kazanacaktır.

lgkg300

lgkg300

Üye
Paylaşım için teşekkürler, vodafone'ye yakışır bir kampanya :)

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sağolasın günlük olması hiçde iyi değil bence..

OğuzcanAbi

Üye
vodafone en iyi bence

konyarapp

Üye
walla bir tane cola turka kapagı war elimde :D dün kola almışlar :D yarın gönderecem şifreyi bugün geçti artık :D

foursquare

Üye
vodofone konuşma kampanyasında kalan miktarı nasıl ögrenebiliriz:hmmm

bulgay

bulgay

Üye
Ilk gönderimde günlük sınırsız geldi.Iyiymiş ya :)

nejdet can

nejdet can

Üye
hiç cazip değil ÜLKER ve VODAFONE birlikte kazanıyorlar...

qökçee

Üye
ya ben qönderdim ama qeLmedi :(

--------------- Ekleme ---------------

bveo

bveo

Üye

gecikiyo çoğu zaman gökçe olmadı bida gönder ama geliyo..:oke:

walla bir tane cola turka kapagı war elimde :D dün kola almışlar :D yarın gönderecem şifreyi bugün geçti artık :D

bugün geçti diye bişey yok yani gece 12ye kadar değil süresi. mesela sen bugün şifreyi 16:00da yolladın ya, ertesi gün 16:00a kadar gardaş :oke:

imece iletişim

imece iletişim

Üye
hatta kontör olmasa 0 olsada vodafone hatları ile konuşmak mümkünmü dür tahminimce illa hatta köntör olması şartı aranıyor avea ve türkcelde bu şart yok bilenler anlatsın .... saygılar

tufanduran

Üye
Tam 50 dakika oldu göndereli ilk mesaj geldi mesajımızı bekleyin diye hala ses seda yok bunlar milleti enayi zannediyolar heralde

konyarapp

Üye
Tam 50 dakika oldu göndereli ilk mesaj geldi mesajımızı bekleyin diye hala ses seda yok bunlar milleti enayi zannediyolar heralde

Gelmedi mi daha :s ilginçç ben gönderdiğimde hemen geliyor sende neden öyle oluyor ki acaba :hmmm:hmmm

coloniex

coloniex

Üye
İlk başlarda iyidi ama şimdi geç geliyor bedava ;)

OsmanTuncer

OsmanTuncer

Üye
şifreyi internetten gönderebiliyor muyuz

konyarapp

Üye
Kampanya süresi uzadı mı dewam ediyr mu daha ? bugn tvde reklamını gördm ama gürültüden tarihini felan duyamadım bilen warsa söyleyebilir mi ?

Üst Alt