Vodafone cepnet 8 Tl sınırsız internet paketi ve vodem

Sponsorlu Bağlantılar

poyraz15

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone cepnet 8 Tl sınırsız internet paketi ve vodem
Vodafone nun 8 TL cepnet paketiyle tel'i kullanarak pc den internete giriyorum. Sınırsız olduğu için sürekli download yapıyorum. Fakat çok fazla şarj yiyor. Tel'i sürekli şarj da bırakmam gerekiyor. Bununda telefonun ömrünü kısaltacağını düşündüğümden vodem almaya karar verdim.

Vodem ile cepnet paketi kullanılabiliyormuş. Aklıma takılan bir şey var vodem aldığımızda 1 gb vodemnet paketi hediye ediyorlarmış.

-Bu hediye işi nasıl olcak ben vodem alırken hattımın numarasını vodemi aldığım yetkili bayiye felan mı vercem?
-Hattımda tanımlı cepnet paketi olması bu hediyeyle ilgili bir sorun çıkartır mı ?

sedat8

sedat8

Üye
arkadışın sorusuna benzer bir sorumda benim olacak n95 kullanıyorum hattım vodafone cepnet aylık paketıne aboneyim ve benim ayrıyeten turkcell VINN ım var, ben bu VINN ımı kapattırdım ve VINN oylece duruyor. Şimdi ben vodafone hattımı alıp VINN a taksam nasıl olur çalışır mı turkcelin modemi vodafonenin hattı uyumluluk gösterir mi ? :)

Larock

Larock

Üye
Vodafone nun 8 TL cepnet paketiyle tel'i kullanarak pc den internete giriyorum. Sınırsız olduğu için sürekli download yapıyorum. Fakat çok fazla şarj yiyor. Tel'i sürekli şarj da bırakmam gerekiyor. Bununda telefonun ömrünü kısaltacağını düşündüğümden vodem almaya karar verdim.

Vodem ile cepnet paketi kullanılabiliyormuş. Aklıma takılan bir şey var vodem aldığımızda 1 gb vodemnet paketi hediye ediyorlarmış.

-Bu hediye işi nasıl olcak ben vodem alırken hattımın numarasını vodemi aldığım yetkili bayiye felan mı vercem?
-Hattımda tanımlı cepnet paketi olması bu hediyeyle ilgili bir sorun çıkartır mı ?

daha önce alan arkadaşlar var ve sorun çıkarmıyor.

--------------- Ekleme ---------------

arkadışın sorusuna benzer bir sorumda benim olacak n95 kullanıyorum hattım vodafone cepnet aylık paketıne aboneyim ve benim ayrıyeten turkcell VINN ım var, ben bu VINN ımı kapattırdım ve VINN oylece duruyor. Şimdi ben vodafone hattımı alıp VINN a taksam nasıl olur çalışır mı turkcelin modemi vodafonenin hattı uyumluluk gösterir mi ? :)

cihazların sim kilitli olduğu söyleniyor ama sen yine de bir dene. denemekten zarar gelmez. eğer ki vınn programı ile bağlanmazsa ağ menüsünden turkcell 3g yazan bağlantıdan direk bağlanmayı dene.

poyraz15

Üye
    Konu Sahibi
Peki ben bu bağlantıları nasıl ayırt edip seçeceğim?

Birde fazla mı derin düşündüm bilmiyorum ama Umarım bu vodafone un vodem satmak için stratejisi falan değildir sonradan fiyatlar yükselmesinde :D

Sedat bi takıp dene istersen bişey kaybetmezsin vodemlerde sim kilidi yokmuş yapılabiliyomuş muhtemelen vınn dada sim kilidi yoktur.

kemalkoksalgs

Üye

evet vınn modemde gayet çalışıyor :D şu an 3g modemden çyazıyorum turkcell'in
hatta vodafoneun kendi modemleri için programı var ya onla bile bağlanıyor internete :D
sonuç olarak modemler hatlar için üretilmiş yani istersen avea tak bağlanırsın :D

poyraz15

Üye
    Konu Sahibi
Bilen biri soruma cevap verirse sevinirim. 1 gb hediye paketi nasıl yükleniyor? Bu hediye pakt bitince otomatik cepnet'e mi geçiyor? Vodemlerde sim kilidi yok sanırım. Diğer opartörlerin programlarınıda vodemle kullanabiliyormuyuz?

Birde vınn veya avea nın jeti de vodem gibi alınabiliyo mu? Alınıyosa fiyatı nedir? Vodafone cepnette kullanmam için tavsiye eder misiniz?

sedat8

sedat8

Üye
daha önce alan arkadaşlar var ve sorun çıkarmıyor.

cihazların sim kilitli olduğu söyleniyor ama sen yine de bir dene. denemekten zarar gelmez. eğer ki vınn programı ile bağlanmazsa ağ menüsünden turkcell 3g yazan bağlantıdan direk bağlanmayı dene.
cihazda sim kilidi yokmuş hattı VINN a taktım bilgisayardan programı açtım dırek pın kodu sordu şifreyi girdim ve direk internete baglandı. şunuda belirtmek isterim telefondan baglandıgımda daha yavaştı şimdi VINN a takip baglandıgımda ise daha hızlı oldugunu gördüm, VINN istatistik tablosuna baktıgım da gönderim hızım 420 kb , indirme hızımda 250 kb kadar çıktıgını gördüm ama faydası var hız olarak arttı. ayrıca bu yorumu VINN a takdıgım vodafone hattı ile yazdım (h) teşekkür ederim...

hatta vodafoneun kendi modemleri için programı var ya onla bile bağlanıyor internete :D
sonuç olarak modemler hatlar için üretilmiş yani istersen avea tak bağlanırsın :D
sanada teşekkür ederim dedigin gibi oldu aynen(h):evet:

poyraz15

Üye
    Konu Sahibi
Forumdan bi arkadaşa bir vodafone şubesi vodefonun düzenlemeye gittiğini yakında cepnet in pc de kullanılamayacağını söylemiş böyle birşey olabilir mi? böyle birşey söz konusuysa vodem almayacağım. Birde bu herhangi bi pakete üye olmadan kontratsız vodem alma kampanyaymış galiba süresi ne zaman bitiyor

gio5660

gio5660

Üye
aylık 8tl ye sınırsız cepnet kullanıyorum.ama artık kullanmak istemyorum fakat wdafon her ay patetimi yeniliyor. bunu nasıl iptal edebilirim arkadaşlar...?

b_cakir78

b_cakir78

Üye
selam ben download yapamıyorum pc den gırıyorum fakat olmuyor yardım edermısınız

gncfnrl1907

gncfnrl1907

Üye
IPTAL AY yazıp 3636 ya göndermen gerekiyor

Forumdan bi arkadaşa bir vodafone şubesi vodefonun düzenlemeye gittiğini yakında cepnet in pc de kullanılamayacağını söylemiş böyle birşey olabilir mi? böyle birşey söz konusuysa vodem almayacağım. Birde bu herhangi bi pakete üye olmadan kontratsız vodem alma kampanyaymış galiba süresi ne zaman bitiyor

Dediğin kampanya 30 eylül de bitiyor 6 ay boyunca 11.5 lira ödüyosun Vodem e sahip oluyorsun (aylık 1 gb hediye geliyor yalnız 1 gb bitince kullandığın bir internet tarifesi varsa ordan ücretlendirme yapıyorlar eğer yoksa fena şekilde bir fatura gelebilir normal bir şekilde telefondan internete girer gibi)

The-Hacker

The-Hacker

Üye
ben de cep telefonunu kablo ile bağlıyorum bilgisayara o şekilde aylık 8TL olan interneti kullanıyorum. ama telefonun bataryasını eskitecek bu gidişle. vodem alacağım ama ilk arkadaşım sorusu cevaplanmamış araya başka soru karışmış. ben kendi hattımı takacağım vodeme nasıl olacak bu 1GB hediye olayı olan bilen var mı?

RepresentativE

RepresentativE

Üye

tabiki kullanabilirsin arkadaşım Mobile Partner programını indirirsen hem turkcell hem vodafone hangisi istersen o sim kartı takar kullanırsın.. :oke:

hakan0043

Üye

selam arkadaşlar ben daha önce avea jet kullanıyordum aylık 4gb paket sabah 08 gece 24 her gün açık internet bu bana çok rahat yetiyordu ama biraz yavaştı ,şimdi turkcell vınn kullanıyorum hızlı oldu ama 4 gb bir ay yetmiyor paket aştığı için fatura çok kabarıyor ben vodafon cepnet paketi alsam vınn ile çalışır mı bir de her gün interneti hiç kapatmıyorum bu bana yetermi

lozan123

lozan123

Üye
Bilgi İçin Teşekkürler :oke:

kty

kty

Üye
Dün Gittim Vodafone dan sadece CepNet için Faturasız Hat Çıkarttırdım.
Hat Açılınca 5 Tl yüklettim ki hediye 20Tl gerçeğe Dönüşsün diye.
Sonra Vodafonun sitesinden 8Tl lik paketi satın aldım.
Ne yazıkkı teli USB den bağlayıp nete girdiğimde Edge Hızında oluyorum 3G ye çıkmış deilim Naapmam laım?
Nokia PC suite yi deil Ovi Pc Suiti kullanmaktayım.

kartal2_ocal

kartal2_ocal

Üye
Arkadaşlar Bir soruda Benden Ben şimdi Hattımı Vodafon a taşısam Taşıma işlemi gerçekleştikten sonra Faturalı Cep Avantaj Tarifesinde Olsam ve Cepnet paketi Alsam Vodem e Taksam İnternete Bağlana bilirmiyim kısaca yapmak istediğim sim Telefona da iken konuşma yapıp msj çekmek Vodeme Takınca İnternete girmek dediğim mümkün mü ?

h716043

h716043

Üye
Arkadaşlar Bir soruda Benden Ben şimdi Hattımı Vodafon a taşısam Taşıma işlemi gerçekleştikten sonra Faturalı Cep Avantaj Tarifesinde Olsam ve Cepnet paketi Alsam Vodem e Taksam İnternete Bağlana bilirmiyim kısaca yapmak istediğim sim Telefona da iken konuşma yapıp msj çekmek Vodeme Takınca İnternete girmek dediğim mümkün mü ?
Evet kullanabilirsin

kartal2_ocal

kartal2_ocal

Üye
Çook Teşşekkür Ederim Bayideki Görevli vodem için Ayrı hat Açman lazım diyince kafam karıştı saol

atmaca508

atmaca508

Üye
aylık 8tl ye sınırsız cepnet kullanıyorum.ama artık kullanmak istemyorum fakat wdafon her ay patetimi yeniliyor. bunu nasıl iptal edebilirim arkadaşlar...?

wodofona üyeysen interneten üzyeliğimi sonlandır de gelecek aya yenilemez

Üst Alt