Vodafone Masterpass 2 GB Bedava İnternet Paketi Kazan

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Vodafone Masterpass 2 GB Bedava İnternet Paketi Kazan
Promosyon olarak verilecek olan internet paketi sadece 4.5G kullanımında sınırlı değildir. 3G ve 4.5G cihazınızdan rahatça kullanabilirsiniz. İnternet kullanım hakkınızın geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin hemen ardından başlayacaktır. Hediye internet kullanım hakkı 7 gün sonunda otomatik olarak silinir ve yenilenmez. Promosyonun kullanım hakkı 7 gün boyunca sürer. Bu günler sonunda kullanılmayan hediye internet hakkı devretmez. Hediye data kullanım hakkı sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımları GPRS uluslararası dolaşım kullanımı üzerinden ücretlendirilecektir. Hediye hattınıza tanımlandığı zaman 3G ve 4.5G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürecede 3G ve 4.5G servisi kapatılamaz. Hattınıza tanımlanacak olan paketi 4.5G hizmetinin verilmeye başlanacağı Nisan 2016’dan itibaren cihazınız ve simkartınız eğer 4.5G uyumlu, 4.5G servisiniz açık ve 4.5G kapsama alanındaysanız, 4.5G hızında kullanabileceksiniz.

Vodafone Masterpass 2 GB Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?
  • Tarihler: 18 Ağustos– 18 Eylül 2017’dir.
  • Belirtilen tarih aralığında bilgilerini Materpass’e kayıt ederek dijital kanallardan ilk kez (Vodafone yanımda, Online self servis) TL yüklemesi veya fatura ödemesi yapacak olan Bireysel Faturalı ve Faturasız müşterilere 1 haftalık 2 GB internet hediyesi verilecektir.
  • Promosyon içeriğin yüklenmesi 1 hafta içinde gerçekleşecektir.
  • Hediyenizi gelecek olan bilgilendirme mesajının ardından kullanmanız gerekmektedir.
  • Kampanya için herhangi bir yaş sınırlaması bulunmamaktadır.
  • Yukarıda belirtilmiş olan ilk 2 maddeye uygun olan aboneler bu fırsattan ek bir ücret ödemeden yararlanabilecekler.

yakup6203

yakup6203

Üye
Ben yükledim ama bana hediye net gelmedi[emoji24]