Vodafone Böyle Değildi, Artık Böyle Çalışıyormuş

Sponsorlu Bağlantılar

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Böyle Değildi, Artık Böyle Çalışıyormuş
İlk zamanlar gayet memnun şekilde çalışırken son zamanlarda yaptığı bazı çıkarcı tavırlarından dolayı boşadım onu ... taahhüt ile vodafone cihaz aldım. 250, 500, 1000 dakikalık konuşturan Belli tarifeler kullanabiliyordum. ancak bir kaç ay sonra kota aşımı nedeniyle yüksek fatura ödemeye başladım. bu konuda hiç bir ikaz almadım. üstelik iki ay böyle oldu. 5Tl ye 100 dakika satın alabilirdim ama beni ikaz etmediklerinden (ya da işlerine gelmediğinden) 150 dakika kota aşımına sadece aşan kısmına 56 TL ödettiler.faturada 170 TL mi ne geldi, internet kullanımım falan da vardı ama ne kadar ne yaptım ölçemedim.
İşin daha ilginci o ay email ile faturam da gelmedi. istediğimde de teknik bir sorun olduğundan mail atamamışlar. Ben de bir sonraki ay da durumdan haberim olmadığından yüksek fatura ödedim.

Taahhüt içerisinde geçebileceğim uygun tarifeyi seçmek istediğimde ise artık o tarifelere de artık müşteri kabul edilmiyormuş. Bu operatörün başka tarifesine geçtiğimde de taahhüt gene bozulacakmış... bunları öğrenince iyice deli oldum. Ben de yaptım yapacağımı...
hesap ettiğimde tahhütün cezasını ödesem de başka operatöre geçince karlı çıkıyorum...
Bağlarımı koparttım...
Ben 2004 ten beri hep aynı SIM kartı kullanıyordum üstelik artık gerisini siz düşünün...

blastx

blastx

Üye
hakkınızda hayırlı olsun :)

d3likanLI

Üye
ben seninle konuşan temsilci olsam imza atarken aklın neredeydi orada yazıyordu ya tarife değiştiremezsin diye çemkirirdim :D

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
evet vodafon cok dolandirici olmus kimsenin gozunun yasina bakmaz.......

vodafone kullanicilari cok dikkat etsin...
hepimizi tuzaga düsurmeye calisiyolar...

benimde basima su geldi sakin vodafone faturaliya bulasmayin..!!

Üst Alt