sakin vodafone faturaliya bulasmayin..!!

Sponsorlu Bağlantılar

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
    Konu Sahibi
sakin vodafone faturaliya bulasmayin..!!
arkadaslar ben yandim sizde yanmayin diye bu konuyu aciyorum..

1 ay once vofafone faturayi asmayan tarifeye gectim

kaynak:

her yerde 25 tl yaziyor ama 5 tl vergisi var toplam 30 tl ödüyosun

sadece bunla kalsa keske

alirken bana istedigin zaman iptal edebilirsin dediler. dün iptal etmek istedim edemedim neden diye sormak isterseniz

iptal etsen bile aylik 5 tl vergisini sene sonuna kadar ödemek zorundasin.. 12 × 5 = 60 tl
30 tl de ilk ay faturasi 90 tl param gidecek...

kullanmadigim bi sey icin 1 yil vergi verecem !!!!!!

ben sordum ilk aldigimda istedigim zaman iptal edebilirim degil mi evet dediler. ama bu vergi olayini hic soylemediler.. uyanik olun vodafone faturali hatlardan uzak durun.. adamlar sizi para tuzagina cekmek icin herseyi yapiyolar..

asim yok 12 ay sozlesme yok dediler ama boyle tuzaga cekerler adami....

ben yandim siz yanmayin
faturadan uzak durun.... :agla2:

ölümüne

ölümüne

Üye
12 ay taahhüt verdiniz mi vermediniz mi taahhütsüz hattan isteyemezler o ücreti son faturayı ödersiniz o kadar

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
    Konu Sahibi
taahhüt derken ? su 12 aylik sozlesme diyosaniz sozlesme yok ... buyrun kampanya burda ve oyle bisey yazmiyor kimsede sordugumda soylemedi vodafonun bu kadar dolandirici oldugunu bilmezdim.. !!!!!!!!

kullanmadigin iptal ettigin biseyin neden 1 yil boyunca vergisini her ay ödersin anlamiyorum...!!

hemen aveaya gectim.. haram olsun bütün aldıkları o paralar !!!

Never Back Down

Never Back Down

Üye
taahhüt derken ? su 12 aylik sozlesme diyosaniz sozlesme yok ... buyrun kampanya burda ve oyle bisey yazmiyor kimsede sordugumda soylemedi vodafonun bu kadar dolandirici oldugunu bilmezdim.. !!!!!!!!

kullanmadigin iptal ettigin biseyin neden 1 yil boyunca vergisini her ay ödersin anlamiyorum...!!

hemen aveaya gectim.. haram olsun bütün aldıkları o paralar !!!
hocam bende vodafonluyum
25tl 1gb+500dk+5000sms
iptal edince direk ona geç

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
    Konu Sahibi
aveaya gectim vodafona artik 1 kurus bile yedirmeyecem

yaren_dede

yaren_dede

Üye
arkadaslar ben yandim sizde yanmayin diye bu konuyu aciyorum..

1 ay once vofafone faturayi asmayan tarifeye gectim

kaynak:

her yerde 25 tl yaziyor ama 5 tl vergisi var toplam 30 tl ödüyosun

sadece bunla kalsa keske

alirken bana istedigin zaman iptal edebilirsin dediler. dün iptal etmek istedim edemedim neden diye sormak isterseniz

iptal etsen bile aylik 5 tl vergisini sene sonuna kadar ödemek zorundasin.. 12 × 5 = 60 tl
30 tl de ilk ay faturasi 90 tl param gidecek...

kullanmadigim bi sey icin 1 yil vergi verecem !!!!!!

ben sordum ilk aldigimda istedigim zaman iptal edebilirim degil mi evet dediler. ama bu vergi olayini hic soylemediler.. uyanik olun vodafone faturali hatlardan uzak durun.. adamlar sizi para tuzagina cekmek icin herseyi yapiyolar..

asim yok 12 ay sozlesme yok dediler ama boyle tuzaga cekerler adami....

ben yandim siz yanmayin
faturadan uzak durun.... :agla2:

Vergi değildir o talep edilen.
Normalde tarifeyi 30 gösterip sizi kampanya kapsaminda (25 tl) indirimli kullanmis gosterip taahhut aliyorlar ve taahhut bozuldugunda almis oldugunuz indirim bedelini sizden geri talep ediyorlar.

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Ek istenen ücret devlete ödeniyor diğer operatörde olsaydınızda sizden 12 aylık bedel toplam alınacaktı ( ödediğiniz dönemler hariç ) yanlış bilgilendirmeyelim.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Ek istenen ücret devlete ödeniyor diğer operatörde olsaydınızda sizden 12 aylık bedel toplam alınacaktı ( ödediğiniz dönemler hariç ) yanlış bilgilendirmeyelim.

Avea 39luk tarifedeyim Benden niye alinmiyor boyle bir bedel?
ayrıca devlet tarife degistirenler den pesin 12 aylik vergimi aliyor faturali hat sahiplerinden

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim. örneğin bi araba alirsin. 1 ay kullanip satmaya karar verdin ve sattin..

1 sene boyunca hala o arabanin vetgisini her ay vermek mantikli mi sence ???

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
kardeşim. örneğin bi araba alirsin. 1 ay kullanip satmaya karar verdin ve sattin..

Telsiz kullanım ücreti için olan vergiyi biliyorum sizden 12 ay toplam alınıyor daha sonra faturasız kullanırken sizden alınan ay kadar telsiz kullanım ücreti düşülmüyor.
Avea 39luk tarifedeyim Benden niye alinmiyor boyle bir bedel?
ayrıca devlet tarife degistirenler den pesin 12 aylik vergimi aliyor faturali hat sahiplerinden
Tarife değiştirmekten bahsetmedik ayrıca sen şimdi telsiz kullanım ücreti ödemediğini mi iddaa ediyorsun ?

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Tl m olmadgi surece alamiyor vergyi :)

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
    Konu Sahibi
işte 12 ay toplam alinmamasi lazim.. belki iptal edecem ben ?? resmen soygunculuk bu..en iyisi faturasiz...... faturada adami borc altina sokuyolar...

yaren_dede

yaren_dede

Üye

Araba ile tarifenin arasinda nasil bir alaka kurdun.
Arabanin sahibi oldugun icin vergi oduyorsun herhangi bir tarifeye abone olmuyorsun.

Arkadas kullandigi tarife ile ilgili bir sikayette bulunmus ve tarife 25 tl ise vergiler dahil hesaplanmis fiyatidir bu ayrica vergi talep edilmez ediliyorsada bu sozlesmede belirtilir

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Telsiz kullanım ücreti için olan vergiyi biliyorum sizden 12 ay toplam alınıyor daha sonra faturasız kullanırken sizden alınan ay kadar telsiz kullanım ücreti düşülmüyor.
Tarife değiştirmekten bahsetmedik ayrıca sen şimdi telsiz kullanım ücreti ödemediğini mi iddaa ediyorsun ?

Iddia etmiyorum 39 tl içinde ne varsa odenir bu ucretin içine hepsi dahildir

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
işte 12 ay toplam alinmamasi lazim.. belki iptal edecem ben ?? resmen soygunculuk bu..en iyisi faturasiz...... faturada adami borc altina sokuyolar...
Tamamda arkadaş o alınan para operatöre mi kalıyor ki soygunculuk yapmış olsun. Tamam uygulama bir kullanıcı olarak benimde hoşuma giden birşey değil ama sonuçta devletin aldığı vergi.
Iddia etmiyorum 39 tl içinde ne varsa odenir bu ucretin içine hepsi dahildir
Senin o dediğin tarifeden tarifeye değişir zaten internet sitesinden bakıldığında atıyorum ÖTV KDV telsiz kullanım ücreti paket fiyatına dahildir yada değildir diye belirtilir sende buna göre kabul edersin yada etmezsin yoksa öyle söylenen fiyata dahildir gibi bir şart yok.

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
    Konu Sahibi
ben anlamam kardesim.. kullansam tamam alsinlar ama iptal ettigim halde hala vergi aliyolarsa bu soygunculuktur !!!

belki param yok diye iptal ettim niye hala para koparmaya calisiyolar !!!¡sozlesmede belirtmediler !!!!!!

efsane.55

Üye
ben anlamam kardesim.. kullansam tamam alsinlar ama iptal ettigim halde hala vergi aliyolarsa bu soygunculuktur !!!

belki param yok diye iptal ettim niye hala para koparmaya calisiyolar !!!¡sozlesmede belirtmediler !!!!!!
Faturayı aşmayan tarife 25 tl dir. Senin +5 tl ödediğin yeni tesis vergisi Yani Vodafoneye değil Devlete ödüyorsun onu her ay. 1.31 tl de telsiz kullanımın olur.Yani Sen Faturalı Hat alırken Ücret ödemedin ? Onu niye yazmadın saçmalamışsın resmen. Yeni fikirlere açık olan arkadaşlar Sorularını cevaplarım.

Peocawe

Peocawe

Üye
ya sanki zorla geçiriyorlar. Diğer gsm şirketleri çok mu masum? En basitinden Turkcell.. İllallah ettiriyor her şeyden. Ayrıca 60TL o kadar yanılacak bir durum değil. 90TL para vermiş olacağım demişsin ama 1 ay zaten kullanmışsın doğal bişey o 30 lirayı verecek olman. Alışın böyle ufak tefek şeylere faturalıdaysanız. Hiç bi gsm şirketi dürüst iş yapmaz aklınıza kazıyın şunu.

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
    Konu Sahibi
evet doğru.... fatiralidaysaniz hiç bi operatör gözünüzün yaşına bakmaz....

faturanin en masum görüneni bile kazik

Üst Alt