Vodafone 3G Modem SMS Gönderme/Alma Sorunu!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
carbonmonoxİDE

carbonmonoxİDE

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone 3G Modem SMS Gönderme/Alma Sorunu!
Arkadaşlar bende son 2 aydır şöyle bir problem var.3G modemi takıyorum sonra Mobile Connect programı açılıp gayet rahat internete giriyorum fakat program menüsünden Vodafone SMS btıklayınca şöyle bir uyarı geliyor:

System.Data.OleDb.OleDbException: Bilinmeyen
at System.Data.OleDb.OleDbCommand.ExecuteCommandTextErrorHandling(OleDbHResult hr)
at System.Data.OleDb.OleDbCommand.ExecuteCommandTextForSingleResult(tagDBPARAMS dbParams, Object& executeResult)
at System.Data.OleDb.OleDbCommand.ExecuteCommandText(Object& executeResult)
at System.Data.OleDb.OleDbCommand.ExecuteCommand(CommandBehavior behavior, Object& executeResult)
at System.Data.OleDb.OleDbCommand.ExecuteReaderInternal(CommandBehavior behavior, String method)
at System.Data.OleDb.OleDbCommand.ExecuteNonQuery()
at VMC.BaseServices.SmsContactManager.DatabaseFunctions.ResetSmsState(SmsState oldState)
at VMC.BaseServices.SmsContactManager.SmsContactClient..ctor()
at VMC.UI.SMS.SmsProc.InitializeSmsApplication()
at VMC.UI.SMS.Program.Main()

Program error!

Bu sorunu nasıl çözebilirim 2 aydan beri ne mesaj alabiliyorum nede atabiliyorum.Ayrıca modemde çok ısınıyor.Yazılımı kaldırdım tekrar kurdum fakat aynı problem çözülmüyor.Yardım eden veya çözüm üreten olursa buradan helal olsun diyeceğim yardımlarınızı bekliyorum.

detanator

Üye
Program satıcınızla görüşün... programda yanlış kodlama mevcut

akababa

Üye
arkadaşlar benim makinada aşırı ısınıyor ısınmadan dolayı kopmalar oluyor sizde ısınmadan dolayı kopmalar yaşanıyormu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt