Vodafone 3G Modem ile PC de Aylık CepNet Paketi Kullanımı ???

Sponsorlu Bağlantılar

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
    Konu Sahibi
Tam aradığım konu bu haa.. Helal olsun konuyu açan arkadaşa, ben bile google ne yazsamda bulsam bunu diodum. "Vodafone 3G Modem ile PC de Aylık CepNet Paketi Kullanımı ???" bende cepnet çıktığından beri aynı konuyu açan arkadaş gibi captel den bağlanıyorum internete e250'im bu yüzden kafayı yedi sattım telefonu..:d: Şimdi yeni bi telefon aldım bu da bozulursaa. zaten ucuz olsun die nerdeyse sınırsız internet gibi para verecez internete.:kop:En iyisimi bi vodem almak dedim ama edindiğim tecrübelere göre bu iş çok rahat oluyo, elimizdeki zaten aynı ceptelefonunun yaptığı işi yapıo zaten adıda modem. Daha olmadı mı çevirmeli bağlantı bile kurarsın vodemle rahat rahat internetine bağlanırsın yazılım falan hikaye arkadaşlar vodemi pc ye tanıtın yeter yani.. Hepinize kolay gelsin hayırlı internetlerr:kop:Konuyu açan arkadaşı tekrar tebrik ederek, Birde bu işin biraz daha hızlanması konusunda yeni başlığını bekliyorum yani hızı biraz daha olsun nasıl artırabiliriz. 40-50 kb/sn olsa yeter yani fazla fazla işimizi görür:kop:
Teşekkür ederim kardeşim :) Faydalı olabildimse ne mutlu. Bence de bu CepNet paketi telefon bozmada iyi iş görüyor :D Hız olarak da artış olmaz sanmıyorum, olursa çünkü diğer herşeyin önüne geçmiş olur. Şimdi bu hızda bile (sn de 16kb down hızı) bence çok çok iyi 7.99TL ye ;)

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell Vınn veya Avea Jet ile Vodafone hat kullanaracak cepnet paketini kullanabilir miyiz arkadaşlar? Bilgisi olan, kullanan var mı?

blue_sshadoww

Üye
Turkcell Vınn veya Avea Jet ile Vodafone hat kullanaracak cepnet paketini kullanabilir miyiz arkadaşlar? Bilgisi olan, kullanan var mı?
avea nın jette sim kilit var diye duydum kullanmadım fakat vınn ile vodafone hat takıp kullanabiliyorsunuz. bir akrabamı vınn +vodafone cepnet ile internete bagladım herhangi bir sorun yok kullanılıyor..

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
    Konu Sahibi
avea nın jette sim kilit var diye duydum kullanmadım fakat vınn ile vodafone hat takıp kullanabiliyorsunuz. bir akrabamı vınn +vodafone cepnet ile internete bagladım herhangi bir sorun yok kullanılıyor..

Tesekkurler ılgınız ıcın. Vodafone Vodem mobıl modem aldım gecen gun. Sorunsuz kullanıyorum su an. Bence telefonla baglanmaktan cok daha hızlı baglanıyor mobıl modemle.

Yalnız bır sırunum var, vodem bellı bır sure sonra ısınma yapıyor. Kullananlar da boyle bırsey yasıyor mu acaba? Yoksa benım modemde bı sorun mu var :S

canerer

Üye
yaklaşık bir seneyi geçkin süreden beri kullanıyorum kolay kolay ısınma yapmıyor çok hafif ir ısınma var ama aşırı derecede değil eğer 10 saat ve üstünde hiç kapamadan kullanırsan biraz biraz ısınıyor.

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
    Konu Sahibi
yaklaşık bir seneyi geçkin süreden beri kullanıyorum kolay kolay ısınma yapmıyor çok hafif ir ısınma var ama aşırı derecede değil eğer 10 saat ve üstünde hiç kapamadan kullanırsan biraz biraz ısınıyor.
10 saat falan değil ya, yarım saat bile olmadı şimdi acayip ısınmış! Götürsem mi ki vodafone'a? Veya bozulursa mı gotursem. Garantisi falan var sanırım :D

blue_sshadoww

Üye
Tesekkurler ılgınız ıcın. Vodafone Vodem mobıl modem aldım gecen gun. Sorunsuz kullanıyorum su an. Bence telefonla baglanmaktan cok daha hızlı baglanıyor mobıl modemle.

Yalnız bır sırunum var, vodem bellı bır sure sonra ısınma yapıyor. Kullananlar da boyle bırsey yasıyor mu acaba? Yoksa benım modemde bı sorun mu var :S

bendeki vodem de ısınıyor cok uzun sure kullanmasam da. ama fatura ve garantisi var sonucta sorun etmiyorum sıkıntı olursa satın aldıgım bayiye gotururum hallederler.

canerer

Üye

10 saat falan değil ya, yarım saat bile olmadı şimdi acayip ısınmış! Götürsem mi ki vodafone'a? Veya bozulursa mı gotursem. Garantisi falan var sanırım :D
ben 24 saat interneti açık bıraktığımda ısınıyor ama asla 30 dk da ısınmıyor hafif bir sıcaklık var .bence 1-2 saat neti kullan eğer gerçekten ciddi bir ısı varsa götür ama tekrar ediyorum 30 dk gibi kısa sürede yukarda yazdığın gibi ciddi ısınmalar devam ederse git yada müşteri hizmetlerini ara sorununu bildir belki onlar sana yardımcı olur

Silinen Üye 1929612

Silinen Üye 1929612

Kapalı Hesap
bildiğim kadarıyla vodem,vınn,jet içine birer sim kart takılarak kullanılıyor eğer o usb modem cihazının içine cepnet internet paketli kendi hattımızı takarsak belki 7.99 tl ye pc den sınırsız internet kullanabiliriz

foz54

foz54

Üye
[sıze=2]soruna tam anlamıyla cevap verebilirim, bende öyle kullanıyorum ama hiç tavsiye etmem, delirtiyo adamı..
Bende turkcell vınn var 4gb kotalı..kata dolunca çok pahalı ve yavaş oluyor.bu yüzden vodafone sım kartımda günlük cepnet alıyom, kartı vınna takıyorum öyle kullanıyorum. Ama download yapmayı veya video izlemeyi aklından bile geçirme:d o hızla ancak gezebilirsin nette...
[/sıze]

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
    Konu Sahibi
[sıze=2]soruna tam anlamıyla cevap verebilirim, bende öyle kullanıyorum ama hiç tavsiye etmem, delirtiyo adamı..
Bende turkcell vınn var 4gb kotalı..kata dolunca çok pahalı ve yavaş oluyor.bu yüzden vodafone sım kartımda günlük cepnet alıyom, kartı vınna takıyorum öyle kullanıyorum. Ama download yapmayı veya video izlemeyi aklından bile geçirme:d o hızla ancak gezebilirsin nette...
[/sıze]

Aslında sorumca cevabı coktan buldum, ve Vodem de aldım kullandım bı sure, sonra bı yakınıma verdım. Ama sız demıssınız kı Turkcell Vınn ıle Vodafone hattı takarak ınternete gırebılıyor musunuz? Kırdırdınız mı mobıl modemı? Hıcbısey yapmadan vınn vodafone hattı calıstırıyo mu?

major3

Üye
Arkadaşlar;
Cepnet i Vodem ile kullanınca(bilgisayardan), internet hızı artıyor mu?
Yoksa yine 10-15 kb/sn download mı oluyor?.

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar;
Cepnet i Vodem ile kullanınca(bilgisayardan), internet hızı artıyor mu?
Yoksa yine 10-15 kb/sn download mı oluyor?.
aynı kardes ;) 96kbps yanı 10-15 kb/sn

Vıdeo falan ızlemezsenız dıger her ısı goruyor ama ;)

musto72

Üye
teşşekürler

nefsele

nefsele

Üye
:sopa:

Üst Alt