vodafone 1 gb hediye geldi

Konu Sahibi
vodafone 1 gb hediye geldi
Vodafone 10 günlük 1 gb hediye gönderdi inş devamı gelir

En çok kampanya veren şirket Vodafone GSM operatörleri arasında devam edecektir.

Tepkiler: ÇaRşI 2387 ve bilisimler

blastx

Üye
TT kullanın kampanya ile ugrasmayin çok net

Tepkiler: bilisimler
keşke bende Turkcell yerine vodafone alsaydım ya cidden çok pişmanım hattımı mı taşısam acaba .

Konu Sahibi
Vodafondan yeni mesaj geldi ''31 ocak a kadar tek seferde 20 tl yükleyin 1 gb hediye kazanın''.

vodafone tek sıkıntısı google play mobil ödeme desteklememsi

blastx

Üye
Şok oldum şuan Vodafone tam 6 GB hediye etti 3 ay geçerli süper20 yazıp 7000 e attım bakiye yok ama değişiklik sebebiyle 6gb cepte

Konu Sahibi
Şok oldum şuan Vodafone tam 6 GB hediye etti 3 ay geçerli süper20 yazıp 7000 e attım bakiye yok ama değişiklik sebebiyle 6gb cepte

6 GB de az deyil iyi vermiş yoksa mb lerle uğraşılıcak zaman deyil

blastx

Üye
Eski tarifedekiler geri döndüm bakarsın 3 ay sonra yine verir

15 gb internetim var hala adamlar hediye gönderiyor vodafonun bu yonunu seviyorum be

blastx

Üye
Salla gerizekalı Vodafone 10 gün geçerli 1 GB hediye vermişti 6 GB daha verdi ama tüm GB larin kullanım süresi 10 güne düştü ne saçma iş
20TL 2GB 500DK 1000SMS bu paket değil mi nasıl 6 gb internet geldi ?
Şöyle her yer İndirim tarifesindeydim bu tarife komple paket içermiyor sistem para çarpmak için bunu önerdi cazip olsun için de 6 GB önerdi muhtemelen beni yolamayacak ama Vodafone

Ust tarife var üç ay ücretsiz pakete ek 1gb veriyor üç ay sonra iptal edebilirsiniz de.

BLasTeaR

Üye
Bana da 10 gün geçerli 1 Gb gelmişti, Vodafone'n kendinde mi acep..

2inci hattımada geldi banada 6 gb geldi 13 nisana kadarda kulanacam[emoji6] [emoji122]

SM-J200H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi