vodafone 1 gb hediye geldi

Sponsorlu Bağlantılar

bilisimler

bilisimler

Üye
    Konu Sahibi
vodafone 1 gb hediye geldi
Vodafone 10 günlük 1 gb hediye gönderdi inş devamı gelir

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
En çok kampanya veren şirket Vodafone GSM operatörleri arasında devam edecektir.

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387 ve bilisimler
blastx

blastx

Üye
TT kullanın kampanya ile ugrasmayin çok net

• Beğen
Tepkiler: bilisimler

jeliboncocuk

Üye
keşke bende Turkcell yerine vodafone alsaydım ya :(cidden çok pişmanım hattımı mı taşısam acaba :D .

bilisimler

bilisimler

Üye
    Konu Sahibi
Vodafondan yeni mesaj geldi:thumbup: ''31 ocak a kadar tek seferde 20 tl yükleyin 1 gb hediye kazanın''.:)

jeliboncocuk

Üye
vodafone tek sıkıntısı google play mobil ödeme desteklememsi:(

blastx

blastx

Üye
Şok oldum şuan Vodafone tam 6 GB hediye etti 3 ay geçerli süper20 yazıp 7000 e attım bakiye yok ama değişiklik sebebiyle 6gb cepte :)

• Beğen
bilisimler

bilisimler

Üye
    Konu Sahibi
Şok oldum şuan Vodafone tam 6 GB hediye etti 3 ay geçerli süper20 yazıp 7000 e attım bakiye yok ama değişiklik sebebiyle 6gb cepte :)

6 GB de az deyil iyi vermiş yoksa mb lerle uğraşılıcak zaman deyil :spr

blastx

blastx

Üye
Eski tarifedekiler geri döndüm :) bakarsın 3 ay sonra yine verir :)

• Beğen
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
20TL 2GB 500DK 1000SMS bu paket değil mi nasıl 6 gb internet geldi ? :hmmm

karaoglan94

karaoglan94

Üye
Faturalıda geçerlimi

Kingmortall

Kingmortall

Üye
15 gb internetim var hala adamlar hediye gönderiyor vodafonun bu yonunu seviyorum be

blastx

blastx

Üye
Salla gerizekalı Vodafone 10 gün geçerli 1 GB hediye vermişti 6 GB daha verdi ama tüm GB larin kullanım süresi 10 güne düştü ne saçma iş
20TL 2GB 500DK 1000SMS bu paket değil mi nasıl 6 gb internet geldi ? :hmmm
Şöyle her yer İndirim tarifesindeydim bu tarife komple paket içermiyor sistem para çarpmak için bunu önerdi cazip olsun için de 6 GB önerdi muhtemelen :) beni yolamayacak ama Vodafone :)

GokhanA89

Üye
Ust tarife var üç ay ücretsiz pakete ek 1gb veriyor üç ay sonra iptal edebilirsiniz de.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Bana da 10 gün geçerli 1 Gb gelmişti, Vodafone'n kendinde mi acep..

yakup6203

yakup6203

Üye
Salla gerizekalı Vodafone 10 gün geçerli 1 GB hediye vermişti 6 GB daha verdi ama tüm GB larin kullanım süresi 10 güne düştü ne saçma iş

Şöyle her yer İndirim tarifesindeydim bu tarife komple paket içermiyor sistem para çarpmak için bunu önerdi cazip olsun için de 6 GB önerdi muhtemelen :) beni yolamayacak ama Vodafone :)
2inci hattımada geldi banada 6 gb geldi 13 nisana kadarda kulanacam[emoji6] [emoji122]

SM-J200H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen

Üst Alt