Virüs Programı

Sponsorlu Bağlantılar

aserkan

aserkan

Üye
mallar nasıl yok

g0khan_02

g0khan_02

Üye
s40 virüs konuları aaçmayın lütfen

5610cu

Üye
S40 için virus prog olmaz virus bulaşamaz

recep er

recep er

Üye
arkadaşı dediği gibi virüs s40'a bulaşmaz. yani gerek yok

xkadir61

xkadir61

Üye
ne yazıkki genelde bazı çinmalı telefonlarda, sistem hataları yüzünden verdiği hataları 'virüs girdi' diye değerlendiriliyor servisler tarafından. bende girmez diye biliyorum ama varsa java tabanlı telefonu olupta virüs girdiğini zannedenler. desteklenen formattaki virüs koruma programları sayesinde, asıl hatanın ucuz ve güvenilmez çin mallarının gerçek yüzleri olduğunu görebilirler.

MaxiSELÇUK

Üye
bende arıyorm

berkay42

Üye
yapacağınız sitenin **** aradıklarımız bulunmuyor sitenizde

can samim

Üye
emegine saglık cok guzel

vuslat884

Üye
sa foruma yeni üye oldum ve artık bırakmam.:) bilgileriniz için çok saolun bana acil yardım lazım tel. bı kısım resim çekmiştim anı olarak ve pc. ye taktım virüs buşlaştı hafıza kartına .exe uzantılı ve resimler+müzik dosyalarını göremiyorum ve biçimlendirmekte istemiyorum acil yardım lazım:nono::nono::vur:vur:megafon:

cigo68

cigo68

Üye
Telefonun Symbian Galiba, Bnmde 6600 Basıma Gelmıstı Yukledın Bı programdan Dolayı Olmustur muhtemelenn Baska Bir telefona at Bluetoothdan Dosylarını istersn Sonra Hafızana kartını bıcımlednırıp Format atmanı Tavsıye Ederim ..

aaaaaaaaaa3

Üye
ya arkadaşlar netquın virüs programını arıyorum yardımcı olur musunuz

vuslat884

Üye
Telefonun Symbian Galiba, Bnmde 6600 Basıma Gelmıstı Yukledın Bı programdan Dolayı Olmustur muhtemelenn Baska Bir telefona at Bluetoothdan Dosylarını istersn Sonra Hafızana kartını bıcımlednırıp Format atmanı Tavsıye Ederim ..

keşke tel.de görebilsem dosyları oda yeter tele takıyorum hafıza kartını tel. donuyo kapanıp açılıyo görünmüyo hatta hafıza kartına hiç girmiyo.:):)

RocK_FaTiH

RocK_FaTiH

Üye
:)arkadaşlar cevabını vermişler...Vrs bulşmaz telefona bulaşırda çlşmaz yani :)

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

Üye
java prp. sayfasında var ama bı ıse yaramaz...

traitor_sevda

Üye
ewt haklisin biz böyleyiz

RKDD

Üye
Hyh

darginimloo

Üye
eline emeğine sağlik ustam

Üst Alt