Virüs Programı

Sponsorlu Bağlantılar

6500

6500

Üye
    Konu Sahibi
Virüs Programı
[sıze=4]arkadaşlar Bana S40 Antivirüs Programı Bulabilirmisiniz Acaba Varsa Lütfen Linkini Gönderin???[/sıze]

• Beğen
Tepkiler: ahmetgungor123, sezai_20, recep_28 ve 15 diğerleri

m.furkan1993

m.furkan1993

Üye
arkadaşım java viruz programı olmaz olsa bile java telefonlara virus zarar veremez.

Hellboy®

Hellboy®

Üye
defalarca verilen konu s40 a virus bulasmaz o yuzden s40 antı-vırus programı yoktur :locked:

ycg35

ycg35

Üye
adı üstünde java :D bi kere bnm telde exe uzantılı gizli bir dosya görmüştüm (dosya yöneticisi ile) o dosyayı bilgisayara atmıştım nod32 olmasa kötü şeyler olabilirdi yani şöyle demek istiyorum telefonuna attığın dosyalardan telefonuna virüs bulaşır ama exe uzantılı olmasından dolayı telefonunda çalışamayacağından virüs dosyası telefona hiçbir şekilde etki etmez ama telefonun symbian olsaydı durum değşirdi :ok2:

degerli43

degerli43

Üye
adı üstünde java :D bi kere bnm telde exe uzantılı gizli bir dosya görmüştüm (dosya yöneticisi ile) o dosyayı bilgisayara atmıştım nod32 olmasa kötü şeyler olabilirdi yani şöyle demek istiyorum telefonuna attığın dosyalardan telefonuna virüs bulaşır ama exe uzantılı olmasından dolayı telefonunda çalışamayacağından virüs dosyası telefona hiçbir şekilde etki etmez ama telefonun symbian olsaydı durum değşirdi :ok2:

AUTORUN.EXE miydi

iskenlii

iskenlii

Üye
ahmet bulaşmaz bulaşırsa hallederiz o k

dumanxtr

dumanxtr

Üye

symbian telefon aldıgında bu konuda yardım cı oluruz merak etme ama bende kalkıpda java için vürüs pro isteme

--------------- Ekleme ---------------

hıh birde ekleme yapayım systbian tellerde exe vürüsü bi iş görmez dostum exe vürüsü ise sağdece pc zarar veriri sis,sisx uzantılar değere alına bilir

paşam15

Üye
iyiş

6500

6500

Üye
    Konu Sahibi
herkese fikri için teşekkür ederim

muratking

Üye
bana da acıl yardım

nokia 6230i antivirus herhalde benımkıne vırus gelmis

kafayı yıyor bulana oara

[email protected] eklesin ve haber söylesın lütfennnnnnnn

327

327

Üye
Virüs Sorunu Olmadığı Için Gerekliş Değil

mehmet2828

Üye
Sdsfef

degerli43

degerli43

Üye
autorun.exe dosyası var recycler klaöründe

akad1983

Üye
Teşkurlerrrrrrrr

fatihrober

Üye
bende 3110c kulanıyom.bılmeyenler ıcın dıyım tel java.gecenlerde bı tema atmıstım.sonra telefon kafayı yedi.telefonu programlara taanıttım ıcınde vırus cıktı.bence javvayada bseler bulmuslardır.

HUSKY10

HUSKY10

Üye
Bende çok aradım ama virüs java olanlara bulaşmazmış.simbiyanlara bulaşıyor.

ultradahha

ultradahha

Üye
javada virüs olmaz

beratt

beratt

Üye
ya o virüsle alakası yok direk olarak tel yazılımı ile alakalı java tele virüs bulasmas arkadaslarıma kanıtlamak için saymbian telden virüs aldımı bilirim

srhn123

Üye
benim telefon 3500classic program varsa yollayın lüfen

Üst Alt