Uygulama Videoları arka planda oynatma programı

Sponsorlu Bağlantılar

erhank98

erhank98

Üye
    Konu Sahibi
Videoları arka planda oynatma programı
iosta tubidy vardı ordan gördüm videoları arkaplanda oynatma programı var mı mümkünse internet destekli hd videolar olan bi program olsun yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

kanat_58

kanat_58

Üye
Og youtube var xposed te bir modül daha vardı adını tam hatırlamıyorum ama aklıma gelirse yazarım og youtube sadece youtube için öteki de hepsi için ama xposed için root gerektiriyor

• Beğen
Tepkiler: erhank98
thecentilmen

thecentilmen

Üye
Exsoul Browser adında tarayıcı kullanmalısın. Mesela ben youtube den müzik dinlemek için kullanıyorum. Uygulama arkaplanda video çalmaya devam ediyor. Ekranı kilitleyip kapatsan dahi uygulama arkaplanda çalışıyor....

• Beğen
erhank98

erhank98

Üye
    Konu Sahibi
Browser değil de hem Youtube hemde telefonumdaki diğer videolarda da kullanabileceğim bir program var mıdır ya da bulabilir miyim? Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
kezban yenge

kezban yenge

Üye
Viral Pro, FireTube bunlar gayet başarılı. Özellikle Viral Pro.

• Beğen
erhank98

erhank98

Üye
    Konu Sahibi
Viral Pro, FireTube bunlar gayet başarılı. Özellikle Viral Pro.
ikisinin de en güncellerini indirdim fakat hiç bi videoyu açmadılar
Og youtube var xposed te bir modül daha vardı adını tam hatırlamıyorum ama aklıma gelirse yazarım og youtube sadece youtube için öteki de hepsi için ama xposed için root gerektiriyor
og youtube güzel fakat klipleri oynatmıyo sadece resimli müzikleri oynatıyor

kezban yenge

kezban yenge

Üye
ikisinin de en güncellerini indirdim fakat hiç bi videoyu açmadılar

og youtube güzel fakat klipleri oynatmıyo sadece resimli müzikleri oynatıyor
az önce yine denedim sorunsuz çalışıyor ikisi de. ilginç :hmm

• Beğen
erhank98

erhank98

Üye
    Konu Sahibi
az önce yine denedim sorunsuz çalışıyor ikisi de. ilginç :hmm
bende çalışmadı bilmiyorum hocam valla
benim istediğim zaten video açılacak, home tuşuna bastığımda ses devam edecek anasayfadayken de viral böyle değil fire tube böyle fakat çalışmıyo zaten
Bu arada VLC bunu yapıyomuş telefon üzerinden denedim oldu, varsa bildiğiniz youtube üzerinden video download programı söyler misiniz :)

kezban yenge

kezban yenge

Üye
bende çalışmadı bilmiyorum hocam valla
benim istediğim zaten video açılacak, home tuşuna bastığımda ses devam edecek anasayfadayken de viral böyle değil fire tube böyle fakat çalışmıyo zaten
Bu arada VLC bunu yapıyomuş telefon üzerinden denedim oldu, varsa bildiğiniz youtube üzerinden video download programı söyler misiniz :)
Tubemate öneririm Osmdroid'in sitesinden indirin. Peggo'yu da çok sık kullanırım yüksek kalitede mp3 indiriyor.

• Beğen
erhank98

erhank98

Üye
    Konu Sahibi
Tubemate öneririm Osmdroid'in sitesinden indirin. Peggo'yu da çok sık kullanırım yüksek kalitede mp3 indiriyor.
Tubemateyi hatırladım eskiden de kullanıyodum sadece youtube değil hepsinden indiriyomuş iyi program çok sağol

Üst Alt