[Viber Media Inc.] Viber v2.01(41) S60v3/S^1/S^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

cihatyılmaz

Üye
:tşk:

gdervisoglu

gdervisoglu

Üye
Viber'in zaten tüm olayı ücretiz telefon görüşmeleri.. Nokia telefonların çoğu zaten Whatsapp destekliyor.. İnsanlar mesajlaşma için whatsapp ı kullanıyor. Gördüğüm kadarıyla, Whatsapp alternatif bile olamayacak kadar kalitesiz.. Tabi gelişecektir belki ama, biraz daha iddialı gelebilirdi.

Nokia'nın Lumia cihazlarına özel Viber geleceği ve HD görüşmeleri destekleyeceği haberinden sonra şu hali hayal kırıklığı yaratıyor..

• Beğen
Tepkiler: Sensation

MücahitTokgöz

Bende yükledim 603 e ilk başta sorun çıkardı. Arkadaşın verdiği smart ımstalleri yükledim ardından hackliydi telefon rompacherdekileri iptal ettim reset attım sonraviberi sorunsuz yükledim. Mesaj atıp abimlede mesajlaştıö sorunsuz çalışıyor donmada olmadı.

MEHMET ÇİFTÇİ

MEHMET ÇİFTÇİ

Üye
Nokia 701 Belle'ye sorunsuz kurdum.Gayet iyi çalışıyor tek eksiği görüntülü arama desteklemiyor olması ne yazık ki....

seavoice

Üye
Uygulamanın İstediği Özellikler;
Ovi Notifications API
QtWebKit 4.6.3
Qt 4.6.3
QtMobility 1.0.2

Kolay gelsin :)

bende ''yükleme iptal ediliyor'' diyor ve ekran donuyor sonra '' bu yüklemeye daha sonra devam etmek için, uygulama menünüzde bu simgeyi seçin'' diyor simgede ''Smart Installer'' simgesi, sonra o simgeyi seçiyorum yükleme sonuna doğru tekrar ekran donarak bekliyor sonra gene başa döndürüyor. Acaba sorun ne olaki?

tempestshine

tempestshine

Üye
aslında iyi olur.arkadaşlarımla mesajlaşırım.ama onların telefonda wifi yok.:( :tşk:

seavoice

Üye
Uygulamanın İstediği Özellikler;
Ovi Notifications API
QtWebKit 4.6.3
Qt 4.6.3
QtMobility 1.0.2

bu programları nereden indirebilirim bulamıyorum.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bende sorunsuz olarak kuruldu vede çalıştı,yalnız ben hiç ses duymadım mesaj falan geldiğinde

tugay91

tugay91

Üye
arama yokmu ?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Başarısız

backwater

backwater

Üye
installer sürümü yerine tam sürümü yok mu bunun installeri kuruyor telefon sonra yüklemeye hazırlanılıyor diyor sonrada yüklenemedi diyor (wifi kullanıyorum)

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
Viber'i yüklerken drop'ta yüklendi :hmmm

Umut

Umut

Üye
installer sürümü yerine tam sürümü yok mu bunun installeri kuruyor telefon sonra yüklemeye hazırlanılıyor diyor sonrada yüklenemedi diyor (wifi kullanıyorum)

2 sayfa önce Smart Installer linki vermiştim. Onu kurduktan sonra Viber'ı yüklemeyi denedin mi?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
2 sayfa önce Smart Installer linki vermiştim. Onu kurduktan sonra Viber'ı yüklemeyi denedin mi?

ben onuda kurdum menüye geliyor yüklenmeyince ona tıklıyorum yükleniyor diyo sonra geri atıyo

backwater

backwater

Üye
eyvallah arkadaşım işe yaradı yüklendide drop niye yüklendi ne işe yarar bu drop

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
:tşk:

arnawut34

Üye
nokia 500 refresh te yüklenemedi hatası veriyo acaba sorun nedir buarada tel hack li

cimbom04

cimbom04

Üye
viberi yükledim ama rehberi görmüyor nasıl sms yazayım

Üst Alt