Vestel VP 10 Tablet Root ve Google Play yüklemek

Sponsorlu Bağlantılar

cankizilyar

Üye
Ayarlar apk sini atabilecek var mi lütfen!!!!!!!!!

KRaLGsM

KRaLGsM

Üye
usb hata ayıklama açılmıyor

sword.n

Üye
Arkadaşlar öncelikle Fatih projesinden verilenler hariç Vestel VP10 tablet için anlatıyorum,
- Tabletin ayarlar/gelişmiş seçenekler/USB hata ayıklama modunu işaretleyin
- Mobogenie_Setup_2.2.6_21 bilgisayarınıza kurun
- Tableti bilgisayara bağlayın ve Mobogenie otomatik zaten başlayacaktır / MyPhone altında Oneclick root'dan root edin.
- SuperSU v2.01 indirin ve tablete kurun
- YourZgappsXS-4.0.4-2014.03.16.zip indirin ve tabletin içine atın dursun sonra kullanacağız
- arctablet.arctools.apk indirin ve tablete kurun
- arc tools'u açın Rockchip generic (RK3066,3188) cwm recovery v 6.0.3.1 seçin
- indir ve sonra uygulamayı kur deyin
- sonra reboot'dan reboot recovery'i seçin tamam deyin
- tablet kapanıp açılınca gelen menuden install zip from sdcard seçin (volume+ ve - seçim power tuşları)
- choose zip from sdcard ve YourZgappsXS-4.0.4-2014.03.16.zip dosyasını ve tekrar YourZgappsXS-4.0.4-2014.03.16.zip çalıştırın
sonra reboot deyin
işlem tamam google play'iniz tekrar açıldığında kurulmuş olacak.

fatih projesi için küçük bir ipucu (tabletinizin şarjı %15'in altına indiği zaman ilk açılışta verdiği hatadan faydalanın)

bygokhan

bygokhan

Üye
kardeş bu googleplay ı yuklediğimden beri acayip yavas calısıyo kasıyo tablet acaba bu na uygun baska bir cihaz romu yokmu yada cynogaenmod

burak8989

Üye
Arkadaşlar mağlum vestel tabletlerde google play yuklu gelmiyor , apk indirip kurduğumuzda ise Google Play durduruldu hatası veriyor ,
Müşteri hizmetlerini arayıp zaman kaybetmeyin çünkü vestelin google play anlaşması olmadığını 1market isimli programdan google play'de olan tum programları indirebileceğimizi düşünüyorlar ( deneyip indirilmediğini bilmiyorlar ) ( Müşteri hizmetleri vınn, jet modem , vodem çalışmaz diyor ama çalışıyor )

Root işlemi için ; programı indirip kurun , çince oldugu için sadece Root yazısını okuyabileceksiniz :)

Tablette hata ayıklama modunu acıp pc ye bağlayın demeye gerek yok herhalde =)

Root butonuna basın 3 - 5 dk beklemeden snra tablet tekrar acılıp SuperSu menüye gelmiş olacak ,

Google play yuklemek için ;

Busybox ve Google play installeri indirmeniz gerekecek ,

İlk olarak Busybox'u kurun SuperSU izinini verin ve acıp İnstal deyip 3 - 5 dk bekleyin

Daha snra Google play installeri kurup Modded Google play 4.0.27 ( Android 2.2 and UP ) seçeneğini tıklayın

Son olarak Install and Reboot deyip tabletin kapanıp açılmasını bekleyin ,

Rom bulabilirseniz banada link atın plüz :P

Program linkleri Google amcamızda mevcut ,

Not : Bizzat kendim denedim suan Google play çalışır vaziyette ,
Teşekkür ederim. dediklerinizi aynen yaptım google playi yükledim sonunda şimdi oyun indiriyorum hatta. Konuyu hortlatmış gibi olacağım ama,, bazı uğraşan arkadaşlara yardımcı olması amacıyla. UltimateFC'nin anlatttığı adımlarda karşılaştığım sorun, Bilgisayar tableti tanımadığı için ROOT programı çalışmıyordu yani algılamıyordu. Bu tabletlerde Rockchip RK3188 chip varmış. sitesinde Rk Driver Assistant programını indirdim ve tablet driverini kurdum daha sonra sorunsuzca root işlemini yaptım busybox yükleyip ardından modlu google play kurdum.

Bahsettiğim yazılımın linki :
Adresi ( Autoinstaller Windows 7 / 8 ) :

• Beğen
Tepkiler: eymenaras
Sir Ketmut

Sir Ketmut

Üye
Çok saçma Play yüklü gelmemesi

süperdodocuk

Üye
vestel v tab 7 lite 2 böyle rootlanır mı

eymenaras

Üye
Teşekkür ederim. dediklerinizi aynen yaptım google playi yükledim sonunda şimdi oyun indiriyorum hatta. Konuyu hortlatmış gibi olacağım ama,, bazı uğraşan arkadaşlara yardımcı olması amacıyla. UltimateFC'nin anlatttığı adımlarda karşılaştığım sorun, Bilgisayar tableti tanımadığı için ROOT programı çalışmıyordu yani algılamıyordu. Bu tabletlerde Rockchip RK3188 chip varmış. sitesinde Rk Driver Assistant programını indirdim ve tablet driverini kurdum daha sonra sorunsuzca root işlemini yaptım busybox yükleyip ardından modlu google play kurdum.

Bahsettiğim yazılımın linki :
Adresi ( Autoinstaller Windows 7 / 8 ) :

Kardeş seni allah gönderdi yemin ederim 4 saattır rom atmaya çalışıyorum. Rockchip in tüm sürümlerini denedim tüm drıverleri yükledim denedim yinede olmuyordu driver yüklerken hata veriyordu kalıyordu oyle saatlerdır dogru drıverı arıyordum sen yetiştin imdadıma. Rk Driver asistant derdime derman oldu eyvallah Allah razı olsun kardeşim..

biltek

biltek

Üye
hata ayıklama modu nasıl açılıyor

Üst Alt